Biz çoktaaan YSM.Bulut’a geçtik bile. Siz hala BULUT yazılım kullanmıyor musunuz?

Kirala, para bağlama : YSM yeni iş modeli
11 Temmuz 2014
YSM Bulut 2014 Yeni dönem Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme
6 Ağustos 2014
Hepsini göster

Biz çoktaaan YSM.Bulut’a geçtik bile. Siz hala BULUT yazılım kullanmıyor musunuz?

Bulut Yazılım ne demek? Bulut Yazılım denince ne anlamalıyım?

Bulut Yazılım kavramından önce Bulut Bilişim kavramından söz edilmesi gerekiyor. Yeni yazılımlar güçlü donanımlara ihtiyaç duydu, yeni donanımlar da sundukları gücün hepsini kullanabilecek yazılımlara. Bu teknolojileri kullanabilmek için firmaların ciddi donanım ve yazılım yatırımları yapmaları gerekiyordu.

Bu durum özellikle KOBİ’ler için çok maliyetli, hatta imkansız. E-posta, sesli ve görüntülü olarak görüşme ve içerik paylaşma, sosyal ağlara bağlanma kavramları tıpkı su içmek gibi günlük ihtiyaçlar arasına katıldı.  Bu teknolojilerin satın alınması yerine hizmet olarak aylık/yıllık kiralanması iş modeline Bulut Bilişim deniyor. Söz konusu kiralanan iş yazılımı ise buna Bulut Yazılım, bu işe de SaaS (Software as a Service yani Hizmet olarak Yazılım) deniyor.

parabulut

Teknolojik ihtiyaçlarını karşılamak isteyen ancak yüklü miktarlarda yatırım yapamayacak durumda olan firmaların artık bu ihtiyaçlarını tıpkı su, doğalgaz, elektrik, telefon gibi aylık hizmet olarak alma şansları var. Firmalar özellikle sanayiciler, tüccarlar, diğer KOBİ’ler ve esnaflar istedikleri hizmetleri Google, Microsoft, TTNET, İŞNET ve YSM gibi servis sağlayıcıların veri merkezlerinden, YSM.Bulut gibi portal sitelerinden belirli ücretler karşılığında temin edebiliyorlar. İhtiyaçları göre kapasite artırıyorlar veya azaltıyorlar.

İhtiyaç kadar kullanıp, kullandıkları kadar ödüyorlar.

Ev, araba, işyeri, güvenlik hizmeti, danışman kiralıyorsunuz. Yazılım ?

1996’dan beri müşterilerine hizmet veren YSM Software; YSM.Bulut markasıyla farklı ölçekteki işletmelere Şantiye, Proje, Finans, Üretim, CRM, vb. kurumsal yönetim yazılım çözümlerini çok uygun fiyatla ve üstelik “aylık kiralama”  modeliyle sunmaktadır.”

Her şey modüler. Kullanacaklarınızı seçip kullandığınız kadar ödeyin. Kiralayın, para bağlamayın.

Kirala, para bağlama modeliyle herkes YSM.Bulut’a geçiyor. Siz nerede kaldınız?

YSM.Bulut piyasada iş süreçleriyle ilgili kapsamlı, kolay, her yerden erişebilir ve kullanışlı çözümleriyle iş geliştirme, yönetim ve kontrol kapasitenizi arttırmanıza yardımcı olur.

sizhala

Pazarlama ve Satış süreçlerinizin verimliliğini arttırarak daha az harcama ile daha fazla iş yapabilirsiniz. Şantiye ve proje bazlı karlılık ve maliyet takipleriyle karmaşayı basitleştirir, yönetimi kolaylaştırır. Stok yönetimi, kayıp-kaçak, nakit akışı ve kontrolü ile ilgili hayatınızı kolaylaştırır. Hedef takibi ve performans takibi yapabilir, üretim duruşlarınızı ve verimlik durumunuzu inceleyebilir, müşteri memnuniyetini online yönetebilirsiniz.

Neden YSM.Bulut ?

 • Ek Sunucu gerektirmeyen, lisans ve upgrade maliyeti olmayan,
 • Virüs vardı, çöktü, yeniden şifre alman gerekli gibi dertleri olmayan,
 • Personelin kolay uygum sağlayabildiği,
 • Çok kolay kullanılan ve öğrenilen,
 • Çok pratik, zaman ve Para kazandıran,
 • Telefondan dahi çalışan,
 • E-mail ve şifre ile tıpkı facebook gibi kullanılabilen,
 • 250 modül, 1700 ekran ile çok kapsamlı ama isteğe bağlı seçilebilen geniş portföy,
 • İyi fiyatlı, kullanıcı arttıkça yüksek maliyetli olmayan
 • Genel ve Sektörel yazılımlar…,

Hepsi YSM.Bulut sayfasında.  Sen de kazananlardan ol. https://bulut.ysm.com.tr/order  ile başla ve hemen kullan.

Verilerim güvende mi, hangi sıklıkla bilgilerimi yedeklemeliyim, sunucum yeterli mi, virüs ve çökme derdi olur mu, personelim kolay adapte olur mu diye endişelenmeyin. Yeni arayüzü ile kullanımı daha kolay ve bilgileriniz İş Bankası İşNet sunucularında YSM.Bulut servisi ile artık daha güvende.

Üstelik yazılımlarımız mobil cihazlar ve iş süreçleriyle de uyumlu. İnternet bağlantısı olan her yerden, her cihazla kullanmak mümkün. Sosyal medya siteleri gibi e-mail ve şifre ile giriyorsunuz. Artık işiniz, ofisiniz, şantiyeniz, mağazanız; cebinizde, tabletinizde, bilgisayarınızda.

Türkiye’de bir ilk!

Türkiye’de bir ilk. Yönetici ekranıyla şirketinizi ilgilendiren kritik bilgilerin özeti tek tıkla ekranınızda. Satış kaçmıyor, tahsilatlar ve ödemeler kontrol altında, stoklar artık sorun değil.

Ücretsiz deneme fırsatı!

Sizde bu kolaylıklardan faydalanmak istemez misiniz?

Şirketiniz için en uygun çözümü bir de bizden dinleyin. Detaylı bilgi için lütfen https://bulut.ysm.com.tr  sayfamızı ziyaret edin. https://bulut.ysm.com.tr/order  linkine tıklayın, ücretsiz deneme fırsatını kaçırmayın.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

  Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.