Sıkça Sorulan Sorular

1YSM.Bulut Yazılımlarını Nasıl Kullanmaya Başlarım?
İstediğiniz YSM.Bulut Yazılımı için Ücretsiz Dene linkindeki formdan başvuru yapmanız yeterli olacaktır. Ücretsiz deneme versiyonunu ya da tam sürümü, başvurunuz onaylandığı an kullanmaya başlayabilirsiniz.

Giriş yapmak için ise www.ysmbulut.com girmeniz yeterlidir.
2YSM.Bulut Yazılımları Bilgisayarımla Uyumlu Çalışacak mı?
YSM.Bulut Yazılımları, Bulut alt yapılı olduğu için online olarak internet tarayıcıları üzerinden çalışmaktadır. Windows, Linux, Mackintosh farketmeden tüm bilgisayarlarda kullanabilirsiniz. Bunun için tek ihtiyacınız bilgisayar ve internet bağlantısıdır.
3YSM.Bulut Tablet ve Mobil Uygulaması Var mı?
YSM.Bulut Android Uygulamasını bu linke tıklayıp inderebilirsiniz. Android işletim sistemli akıllı telefonlar ve tabletlerde kullabilirsiniz.

Ayrıca iPhone, iPad, Windows Phone ve Tablet cihazlarınızda da YSM.Bulut %100 mobil altyapısı sayesinde internet tarayıcından www.ysmbulut.com adresine giriş yaparak kullanabilirsiniz.
4YSM.Bulut Yazılımlarının Eğitim Desteği Var mı?
YSM.Bulut Yazılımları normal bir internet kullanıcının kullanacağı şekilde tasarlanmıştır. Eğitim videolarını izleyerek rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. (Eğitim dökümantasyonlarımız hazırlanmaktadır.)

YSM360° Online CRM ve Ön Muhasebe Yazılımı için ücretsiz eğitimimiz bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ekstra eğitim ve danışmanlık hizmeti de alabilirsiniz.
5YSM.Bulut'ta Verilerim Nereye Kayıt Edilecek, Ne Kadar Güvende Olacak?
Verileriniz kişisel bilgisayarınız ya da sunucunuz yerine, size özel olarak yüksek güvenlikli (Türkiye'nin önde gelen, kurumsal hizmet veren) İŞNET Veri Merkezi'ndeki sunucularımızda kayıt altında olur.
Verileriniz kişisel bilgisayarınız gibi hacker saldırılarından, virüs bulaşmasından ya da çökmelerden etkilenmez.
Ayrıca alınan yüksek güvenlik önlemleri ve her gün yapılan yedeklemelerle herhangi bir olumsuz duruma karşı önlemler alınmaktadır.
6Diğer Ticari Programdaki Verilerimi Kaybetmeden YSM.Bulut Yazılımı Kullanabilir miyim?
Eğer Excel, XML, EDI vb. formatlarda verilerinizi hazırlayıp bize verebilirseniz, toplu yükleme hizmeti satınalması istemeniz durumunda, sisteme bir sefere mahsus toplu olarak yükleyebiliriz. Eğer bu formatta sunmanız mümkün değilse de geriye dönük verilerin tek tek manuel girilmesi gerekmektedir.
7YSM.Bulut Yazılımları Genel Muhasebeye Entegre Olabilir mi?
Evet, ön muhasebe kısmındaki istediğiniz işlemleri genel muhasebeye fiş olarak dönüştürebilirsiniz. Bunun için veritabanınız erişime açıksa (şifreli değilse) entegrasyon yapılması mümkündür. Bunun için entegrasyon hizmeti satınalmanız yeterlidir.
8Kullanmaktan Vazgeçersem Verilerim Ne Olacak?
YSM.Bulut Yazılımlarını kullanmaktan vazgeçerseniz, verilerinizi Excel formatında alabilirsiniz. Ancak YSM.Bulut Yazılımlarını kullanmaktan hiç vazgeçmeyeceksiniz.

TELEFON İLE DESTEK

Hafta içi saat 09:00-18:00 arasında telefon ile destek taleplerinde ve geri bildirimlerde bulunabilirsiniz.

+90 262 341 40 04


E-POSTA İLE DESTEK

7/24 destek taleplerinizi ve geri bildirimlerinizi e-posta ile iletebilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde geri dönüş sağlanacaktır.

destek@ysm.com.tr

YSM.Bulut Yazılımlarının Avantajları

YSM.Bulut, YSM Yazılım ve Bilişim Teknolojileri'nin 2011 yılından beri geliştirdiği Online Yazılım platformudur.
Bu platformda CRM, Ön Muhasebe, Şantiye ve Proje Yönetim, Üretim (MES), İK ve Avukat CRM Yazılımları bulunmaktadır.
YSM.Bulut Türkiye'nin ilk Bulut Bilişim platformlarından biri olup, tamamiyle yerli ve milli kaynaklarla üretilmiştir.

Eğitim ve Danışmanlık Desteği

YSM.Bulut Yazılımları için hazırlanan online eğitim videoları ve dokümanlarını inceleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.
Telefon ve e-posta aracılığıyla sorularınızı sorabilir, destek alabilirsiniz.

Ayrıca firmanıza özel birebir eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

YSM.Bulut'ta Güncel Kalın

YSM.Bulut Yazılımları'nda sunucu ve yazılım güncelleme gibi şeylerle uğraşmazsınız.
Bulut altyapısı sayesinde yazılımlarda yapılan iyileştirmeleri, eklenen yeni özellikleri veya güncelleme olduğunda en son sürümü otomatik olarak kullanmaya devam edersiniz.

Hemen Kullanmaya Başlayın

İstediğiniz YSM.Bulut çözümünü ücretsiz deneyebilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.