B2B Kurumsal Yazılım Pazarında İş, Süreç ve Proje Yazılımları Trendi

YSM Bulut ve PİR Bulut Dijitalleşme Servisleri ile Maksimum Verimlilik
23 Nisan 2021
YSM ve PİR Yazılım Şirketler Grubu Pandemi Destekleri Yıl Sonuna Kadar Devam Ediyor
1 Ekim 2021
Hepsini göster

B2B Kurumsal Yazılım Pazarında İş, Süreç ve Proje Yazılımları Trendi

Pandemi şirketlerde ve B2B pazarda dijitalleşmeyi hızlandırdı. Şirketlerde Kurumsal İş, Süreç ve Proje yazılımlarına olan ilgi arttı.

Şirketler pandeminin getirdiği ekonomik ortamda daha çok şirket merkezleri ve proje sahalarındaki maliyetlerini, malzeme ve işçiliklerini daha iyi kontrol ve yönetme ihtiyacı hissetmeye başladılar. Ancak bunu da eskisi gibi uzun vadeli ve yüksek rakamlı bilişim yatırımları yapmak yerine 1,2 hatta 3 yıllık lisanslama/kiralama seçenekleriyle çözmeyi tercih etmeye yöneldiler.

Pazar eğilimlerinin ve B2B müşteri davranışlarını analiz etmeye başladığımızda ise bunun YSM, PİR, JAN markalarımız ve içindeki ürünlere yansımasını değerlendirdiğimizde; dönemsel azalmalar ve tıkanmalar görünse de geçen seneye nazaran nazar değmesin diyeceğimiz kadar talep ve ciro artışı yaşadığımızı mutlulukla ve olumlu ihtiyatla söyleyebiliriz.

Yazılım ürünlerimize olan talebin artışı aslında firmaların aslında sıkıştığını ve bir çözüm aradığını, bunu da kendilerini çok az zorlayabilecek yüksek olmayan bütçelerle sıkışıklığı aşıp, bugünlerden kontrollü ve sağlam çıkacakları dijitalleşme araçlarına, iç eksikliklerini (yazılım, ekip, eğitim, hata düzeltme, iyileştirme,…..) kapatma yönüne doğru evirdiklerini gözlemlemekteyiz.

6 Ürün ailemizle hizmetinizdeyiz: PİR : Online Proje/Şantiye ve Şirket Yönetim çözümleri CHARK : Online KOBİ İşletme Yazılımları ve e-Dönüşüm çözümleri

JOBANALYTICS : Online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi çözümü

P2S: Online Tedarik, Satınalma, Satış ve Sözleşme çözümü

TAY : Online Şirket ve ŞAntiye Araçları Yönetim ve Maliyet çözümü

TOY: Online Salon ve Organizasyon Yönetim çözümü + Genel ve Sektörel Ek Paketler ve Modüller Peki tüm bu ürünleri ve çözümleri incelemek için nereye bakmalıyım derseniz size https://buluts.ysm.com.tr adresine bakmanızı tavsiye edebiliriz.

Okumak yerine ben video olarak çözümleri incelemek, müşteri görüşlerini, medyadaki tanıtımları izlemek istiyorum diyorsanız da YSM Cloud & PİR Cloud YOUTUBE kanalı olan https://www.youtube.com/channel/UCGnCM7Wo0xZmkp1_aR-M-hw sayfasına Abone olup, Bildirimleri açmayı unutmayınız diye tavsiye edebiliriz.

Saygılarımızla

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.