YSM & PİR Online Proje ve İş Yazılımları 23 Banka ile Entegre!

Online Yazılım Kullanmanın Avantajları Nelerdir?
1 Mart 2021
YSM & PİR Online İş Yazılımları ile Online Tahsilat Yapmak Artık Çok Kolay!
13 Nisan 2021
Hepsini göster

YSM & PİR Online Proje ve İş Yazılımları 23 Banka ile Entegre!

Nedir?

FinTech ve InsureTech alanında Türkiye ve Yurt dışındaki müşterileri için online proje ve iş yazılımları geliştiren YSM Yazılım ve PİR Yazılım şirketleri online internet bankacılığı ile entegre e-Banka çözümünü hayata geçirdi. Manim Açık Bankacılık alt yapısı ile entegre olan YSM & PİR şirketleri ilk haftasında 5 müşteriye birden implemente etti. İlk haftasında 30’dan fazla banka hesabını çok hızlı bir şekilde sistemine bağladı.

Nasıl Çalışır?

3 adımda e-Banka entegrasyonu gerçekleştiriyoruz. Örneğin PİR kullananan bir inşaat firması, Banka şubelerine hesaplarını PİR’de takip edeceğine dair formu bırakıyor. Sonra banka onaylıyor ve gelen kullanıcı ve şifreyi PİR’de tanımlayıp sistemi aktive ediyoruz ve tüm hesap hareketleri PİR’de. YSM’den CHark kullanıyorsa CHark’ta. Düğün salonları TOY kullanıyor, Lojistik ve Şantiye firmaları TAY kullanıyor ve banka hesap hareketleri anında TAY’da oluyor.

Ne İşe Yarar?

Sadece hesap hareketleri değil, sürekli şifreyle internet bankacılığına girip hangi hesapta ne kadar param var diye bakmasına gerek yok. E-Banka modülüyle hepsini tek ekranda ve bir bakışta görebilecekleri bir ekran da tasarladık. YSM ve PİR kullanın e-Banka ile siz de rahat edin!

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.