1.YSM Bayisi olmak için

a.KOBİ’lere sunmak istediğiniz ürünlerle ilgili sözleşmelerimizi imzalamalısınız.
b.T360 paketini iç kullanım paketi olarak özel fiyatla kiralıyor olmalısınız. Kullandığınız yazılımı satmanız veya destek vermeniz çok daha kolay olacaktır bu sebeple iç kullanım paketini kullanmanızı tavsiye etmekteyiz. Başka bir CRM ve ticari yazılımlardan birini kullanıyorsanz T360 kullanmadan da bayi olabilirsiniz. Verimlilik ve performans boyutu sizin çalışmanıza bağlıdır, T360 kullanmanızla birlikte çalışma ve bayilik performansınızı da arttıracaktır.
c.Bayisi olmak istediğiniz her bir YSM paketinden bayi iskontosu ile 6 aylık lisanstan 2 adet almanız gerekmektedir. Bu 2 paketin iadesi hiçbir şekilde kabul edilmez. Elinizde satacağınız ürün oldukça da daha çok koşturur; verimli, karlı ve performansı yüksek bir bayi olursunuz. Birlikte para kazanmış olur ve ticari amaçlarımızı gerçekleştirebiliriz. Bu sebeple elinizdeki ilgili paketten ürün sayısı her zaman iki adet tutulur.

2.YSM Ana Bayisi olmak için

a.Önce Bayi olmalısınız. Belirli bir süre Bayi olarak çalışarak çalışma performansınızı karşılıklı değerlendirmeliyiz.
b.En az 3 adet Bayilik şartlarını kabul eden ve sözleşme imzalayan alt bayi bulmanız durumunda YSM Yazılım Ana Bayisi olabilirsiniz. Bölge sınırınız Alt Bayileriniz de gözetilerek belirlenir ve o bölgede YSM’ye gelen talepler direkt AnaBayi olarak yönlendirilecektir.
3.Bulut Portaller Partner modelinde koşullar sözleşme ile belirlenir.
4.Yazılım Dağıtıcılığı Partner modelinde koşullar sözleşme ile belirlenir.

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.