YSM & PİR Online İş Yazılımları ile Online Tahsilat Yapmak Artık Çok Kolay!

YSM & PİR Online Proje ve İş Yazılımları 23 Banka ile Entegre!
31 Mart 2021
YSM Bulut ve PİR Bulut Dijitalleşme Servisleri ile Maksimum Verimlilik
23 Nisan 2021
Hepsini göster

YSM & PİR Online İş Yazılımları ile Online Tahsilat Yapmak Artık Çok Kolay!

YSM ve PİR yazılım şirketlerinin ürünleri YSM BULUT Platformundan 2010 yılından beri bulut tabanlı yazılım çözümleriyle 12 ülkede hizmet veriyor. COVID-19 yaygınlaşmasıyla başlayan pandemi sürecinde tüm işi uzaktan hatta evden bile yapma, kontrol etme ve yönetim imkânı sağlaması ile birçok yazılımdan farklılaşıyor. 10 sene önce 2011de e-Tahsilatı hayata geçirmesi bunun bir örneği.

Süreç ve İş alışkanlıklarının dahi dijitalleşmesine odaklanan Türkiye’de sektöründe ilk ve tek online iş çözümleriyle de tanınan YSM BULUT Platformu; bünyesindeki PİR, CHark, JobAnalytics, TOY, TAY, P2S ve diğer online iş yazılım ürün aileleriyle hizmetinizde. Finans ve Nakit Akışı paketini kullanan tüm müşteriler, kısa adıyla e-Tahsilat denilen Online Ödeme çözümüyle tahsilat süreçlerini ve kapı-kapı dolaşma, telefonla alacak peşinde koşma dönemini bitiriyor.

e-Tahsilat Nedir?

Sektörde birçok alanda öncü olan YSM 2011 yılında Online Tahsilat çözümünü geliştirdi. 2011 sonunda PAYU ödeme kuruluşu şirketi iş birliğiyle “YSM PAY” çözümünü pazara sundu. Şimdiki adı mevcut Ürün Ailelerine uygun adıyla e-Tahsilat oldu.

2018 de İşBankası & Asseco ile entegrasyon yapıldı. İş Bankası KOBİ müşterilerine kampanya yapıldı. YSM & PİR çözümleri içinden İş Bankası ile entegre POS & ÖKC başvurusu alınabilmektedir. Bu entegrasyonları 2019 İsviçre sigorta projesinde PAYPAL, 2020 de IPARA izledi. Yeni adıyla e-Tahsilat eski adıyla YSM PAY 5 ayrı VPOS sistemiyle entegre olmasıyla tam bir Payment GateWay haline gelmiş oldu.

e-Tahsilat çözümümüz ile yazılım içinden müşterilerinizden tahsilat isteyebiliyorsunuz. Tahsilat istediğimiz müşterilerimiz biz de bu şekilde tahsilat yapmak istiyoruz diyerek de çok yayıldı.

Nasıl Çalışır?

YSM Online İş Yazılımları ile Online Tahsilat :

  1. Cari kayıtlarından Tahsilat talebini oluşturursunuz,
  2. Firma yetkilisine E-posta ya da SMS bildirimi ile ödeme formu gider,
  3. Karşı taraf ödemesini Online (herhangi bir e-ticaret alışverişindeki gibi hatta 3D-secure ile kendisine gelen SMS şifresini girerek) yapar,
  4. Ödeme başarı ile gerçekleştikten sonra otomatik olarak sisteme işlenir ve bakiyeden otomatik düşer.
Ne İşe Yarar?

Fatura ve Cari Hesap modüllerinde görünen müşteri borç kayırlarından başlayan tahsilat süreci, Banka ve Cari bakiye kayıtlarının otomatik oluşmasıyla Finansınızı tutan Ön Muhasebe personelinizin tahsilat peşinde koşma, veri girme, bakiye kontrol sürecinde önemli bir ferahlık yaratır ve ciddi zaman kazandırır.

İster sadece tek bir işlemin isterseniz de toplu olarak tüm işlemlerin bakiyesini tahsil edebilirsiniz.

YSM & PİR Çözümleriyle Nakit Akışınızı Hızlandırın!

YSM & PİR Online Proje ve İş Yazılımları ile “Online Tahsilat” yaparken zamandan tasarruf edebilir, tüm tahsilatlarınızı “tek bir noktadan” kolayca yönetebilirsiniz!

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.