KOBİ’ler ve bu KOBİ’lere yazılım, teknoloji, servis ve danışmanlık çözümleri sağlayan, uzaktan veya yerinde destek veren müşteriye yakın firmalar YSM’nin hedef kitlesini oluşturmaktadır.

KOBİ’lerin teknoloji rehberi, yazılım konusunda danışmanı olmak sizi heyecanlandırıyor mu? Öyleyse “iş ortağımız” olun! Eğer KOBİ’lere hizmet sunan bir bilişim profesyoneli, teknoloji sağlayıcısı veya yönetim danışmanı iseniz, birlikte harika işler yapabiliriz.

YSM.Bulut anında bilgiye erişim sağlayan, internet ve mobil ortamlarda çalışan pratik, gelişmiş çözümleri düşük maliyetlerle KOBİ’lere sunarak onlara destek olur.

Bir işletmeyi özellikle KOBİ’yi dönüştürmek, kolay kullanım, harika özellikler ve düşük maliyetten daha fazlasını gerektirir. İş ortaklarımız işte tam bu noktada devreye giriyor.

Peki neden bir KOBİ, bir iş ortağıyla çalışmak ister?

İş ortaklarımızın becerikli ve iyi donanımlı olmasına dikkat ediyoruz. Bu konuda katkı sağlıyoruz. İş ortaklarımızın bilgi birikimleri ve öngörüleri, bir KOBİ’nin YSM.Bulut çözümlerinden çok daha fazla faydalanmasına, dijital ekonomi süreçlerine hızlı ve hatasız geçmesine yardımcı olmaktadır. Çoğu şirket, özellikle de KOBİ şirketleri uygulamaya geçmeden önce ihtiyaçlarını bir uzmana/dosta danışmayı tercih eder, kullanıcılarının kendi iş yerinde eğitilmesini ister ve gerektiğinde de iş ortağını (yol arkadaşını) yanında görmek ister.

Bir iş ortağı, onlara en iyi uygulamaları gösterebilir, tam istedikleri gibi kurup çalıştırmalarını sağlayabilir.

KOBİ’lere BT ve yönetim danışmanlığı, eğitim, yazılım ve destek hizmetleri sunan kişi ve şirketlerle iş ortaklıkları yapıyoruz. YSM.Bulut İş Ortağı olabilmek için bu alanlarda hizmet verdiğiniz mevcut KOBİ müşterileriniz, deneyimli ekibiniz ve müşterilerinizin başarısına katkı yapma tutkunuz olmalı, işinizi geliştirmeye adanmış olmalısınız.

YSM.Bulut çözümlerinin Türkiye’nin her yerinde satış ve satış sonrası desteğini sağlayacak, adanmış, katma değer üretebilen ve bu değeri en iyi şekilde müşterileriyle buluşturabilen, kendisine ve işine yatırım yapan firmaları; müşterilerimiz ve bayilerimiz arasında görmek istiyoruz.

Birlikte çalışıp, birlikte üretip, birlikte kazanmak istiyoruz. Kazan-Kazan prensibimizdir.

Bayimiz, İş ortağımız, çözüm ortağımız, kısaca Partnerimiz olmaya var mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.