YSM.Bulut paketleri satış/dağıtım kanalımızdan 3 farklı partner modeli ile ana hedef kitlemiz olan KOBİ işletmelerine ulaşmaktadır.

1.YSM Bayi Kanalı :

YSM’nin kendi kanalında yer alan bir partner olabilirsiniz. Satış bayisi ve/veya Satış sonrası hizmetlerle ilgili bayilik sunmaktayız. Satış Bayisi olduğunuzda lisans gelirinden pay alırsınız. Satış sonrası eğitim, danışmanlık ve teknik destek hizmetleri sunan bir Servis Bayisi olursanız bu hizmetleri tamamen kendi ekibinizle yapmanız durumunda servis gelirinin tümü siz alırsınız.

 1. Öncelikle Bayi olmalısınız. Arçelik’teki gibi Satış Bayisi ve/veya Servis Bayisi.
 2. Performasınıza, bulunduğunuz bölgeye ve aşağıdaki koşullara göre zamanla Ana Bayi de olabilirsiniz. Size bağlı Satış/Servis bayileri Alt Bayi olarak adlandırılmaktadır.
 3. Ana Bayiler ile çeyrek/yıl bazlı satış hedef taahhütleriyle çalışılmaktadır.
 4. Satış ve Servis bayilerine ise özel hedef konmamakla birlikte net satışlarda Dönemsel ve Yıllık Hedeflerini aşmaları durumunda ek komisyonlar (rebate/ resturn) sunmaktayız.
 5. Servis Bayi’si olursanız Bulut Portallerinden de gerçekleşen satışların eğitim, danışmanlık ve teknik destek hizmetlerini sunmanız için size paslarız. Siz de hazır/yeni müşteriler elde edebilirsiniz.

2.Bulut Portaller :

81 ilde pazarlama ve satış yapabilecek, ülke çapında tanınan ve satış ekipleri/ağı olan firmalarla çalıştığımız partnerlik modelidir.

 1. Kendi bulut portalleri üzerinden YSM.Bulut çözümlerinin bağımsız satışı ve
 2. Ayrıca varsa kendi bulut ürünlerinin YSM.Bulut ürünleri ile entegrasyonu da sağlanarak ortak/entegre satışı sözkonusudur.
 3. Gelir paylaşım modeli ve çeyrek ve yıl bazlı satış hedef taahhütleri ile çalışılmaktadır.

3.Yazılım Dağıtıcıları :

81 ilde pazarlama ve satış yapabilecek, ülke çapında satış ekipleri/ağı olan firmalarla YSM ürünlerinin ile satışının ve satış sonrası desteğinin söz konusu olduğu çeyrek ve yıl bazlı satış hedef taahhütleriyle çalıştığımız partnerlik modelidir.

 1. Kutu yazılım ürünleri değilde kurulum, eğitim, vb gerektiren yazılımlar satan,
 2. Ağırlıklı olarak kurumsal iş uygulamaları satan,
 3. Kendi ağıyla dağıtan ve KOBİ’lere ulaştıran firmalar

  Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.