Logo Yazılımlarından Sonra NETSİS Yazılımları İle De Entegreyiz

Harika Satışçının 10 Özelliği
11 Ağustos 2022
Yeni Yıl: Ben, Şirketim, Ailem, Ülkem
3 Ocak 2023
Hepsini göster

Logo Yazılımlarından Sonra NETSİS Yazılımları İle De Entegreyiz

Bildiğiniz üzere 2013 yılında NETSİS yazılım firması LOGO ve yatırımcıları tarafından %100’ü LOGO iştiraki yapılmıştı. LOGO HOLDING ile yaptığımız işbirliği ve çözüm ortaklığı çalışmaları neticesinde grubumuz bünyesindeki YSM Yazılım ve PİR Yazılım şirketlerimiz ile yayılım kapasitemizi artırmak ve başta KOBİ ölçekli işletmeler olmak üzere Mikro, Küçük, Orta ve Büyük Ölçekli işletmelerimiz, grup şirketleri, holdingler, Enterprise ölçekteki yerli/yabancı, kamu/özel tüm şirketlerimize ve iştiraklerine hizmet vermek amacıyla AR-GE ve ÜR-GE çalışmalarımıza pandemiyle beraber hızlanan Dijitalleşme dönüşüm ve trendlerine müşterilerimiz daha hızlı uyum sağlasın diye maksimum katkı vermeye çalışıyoruz.

  • Bildiğiniz üzere LOGO GO ve LOGO TIGER ürün ailesi ve BORDRO ürün ailesi entegrasyonları için 2021 sonunda yazılım geliştirme sertifikası almıştık ve PİR ve JOBANALYTICS çözümlerimizle de entegrasyon yapmıştık. Bir çok ilimizdeki müşterilerimiz hali hazırda bu entegrasyondan yararlanıyor ve ikinci kere veri girişine gerek kalmadan işlerine odaklanarak, geliştiriyor ve büyütüyorlar. Bu yıl da NETSİS yazılımları ile ilgili sertifikalarımızı aldık ve NETSİS yazılımları ile de JOBANALYTICS ve PİR yazılımlarımız olmak üzere tüm ürünlerimizi zamanla entegre etmiş olacağız.
  • Böylece LOGO’dan sonra NETSİS entegrasyonu ile hem yayılım kapasitemizi artırmış hem de NETSİS çözüm ortaklarını da iş ortakları ağımıza ekleyerek bayi ağımızı ürünlerimiz gibi çok güçlü hale getirmiş olacağız nasipse.

Zaman her şeyin ilacıdır derler. Zaman için de ürünler, hizmetler, kadrolar ve kanalımız çok daha iyi hale gelecek, tüm gayretlerimiz ve odağımız bu yönde.
Ders aldığımız ve ayrıca gereğini yaptığımız her konu bizi daha da güçlendirir. Tıpkı gerçek hayattaki depremler gibi iş hayatımızda ve ekonomide arada olan depremler/(sarsıntılar/krizler ders almamızı, yapısal sorunlarımızı gidermemizi ve güçlendirme/takviye çalışmaları ile hemen eskisinden daha güçlü hem de daha yeni/taze hale getireceğiz tıpkı binalarımızda olduğu gibi.


Grubumuzdaki YSM ve PİR yazılım şirketlerimizin KOÜ Teknopark, İstanbul ve Almanya Stuttgart ofislerimizle Türkiye dahil 5 ülkedeki iş ortaklığı kanal yapımızla hizmet ağımızı genişletmeye ve müşterilerimize daha yakın olmaya devam ediyoruz. www.PirCloud.com ve www.JobAnalytics.com.tr sitelerimizden yapacağınız taleplerinizi bekliyor, bol ve bereketli kazançlar diliyoruz.

NETSİS entegrasyonu ile ilgili bu güzel gelişmeyi sizlerle de paylaşmak istedik. Birlikte çok daha güzel ve keyifli günlere…

Logo Ekosistem:
https://www.logo.com.tr/logo-ekosistem-cozumleri/pircloud
https://www.logo.com.tr/logo-ekosistem-cozumleri/jobanalytics

Saygılarımızla,
Sedat YAZICI
YSM, PİR Group CEO

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.