YSM ve PİR Yazılım Şirketler Grubu Pandemi Destekleri Yıl Sonuna Kadar Devam Ediyor

B2B Kurumsal Yazılım Pazarında İş, Süreç ve Proje Yazılımları Trendi
1 Ekim 2021
YSM, PİR ve JobAnalytics Yazılımları Kurucusu ve CEO’su Sedat YAZICI, EKOTÜRK TV Fintech Dünyası Programına Konuk Oldu
18 Nisan 2022
Hepsini göster

YSM ve PİR Yazılım Şirketler Grubu Pandemi Destekleri Yıl Sonuna Kadar Devam Ediyor

Pandemide şirketlerin ilacı online ve mobil çalışan yazılımlar!

YSM ve PİR Yazılım şirketler grubu “Pandemi Destekleri” yıl sonuna kadar devam ediyor. YSMCloud ve PirCloud şirketleri olarak bu dönemde şirketlerimizin daha da çok destekle yanında olmaya karar verdik. Alınan paket ve kullanıcı sayısına göre 5 farklı teşvik ve destek paketi hazırladı.

YSM Yazılım Kurucusu Yüksek Mühendis Sedat Yazıcı, “Firmalar ve şirketlerin kurumsal yazılım çözümlerine en çok ihtiyaç duyduğu bir dönemdeyiz. Pandemi ile birlikte uzaktan çalışma oranı yüzde 60 arttı.  5 farklı destek ve teşvik paketi ile Esnaf, KOBİ, Müteahhit ve tüm şirketlerin yayındayız.

İnşaat sahalarına gidemeyen mühendisler, ofise gidemeyen muhasebeciler teknolojinin nimetlerinden faydalanarak iş süreçlerini sorunsuz bir şekilde sürdürüyorlar. Pandemi döneminin de en çok tercih edilen yazılımlarının başında YSMcloud ve PİRcloud yazılımları gelmekte.

Türkiye’nin ilk bulut yazılım marketlerinden biri olan Bulut Platformumuzda sunduğumuz CHark, PİR ve Job Analytics çözümlerinde pandemi döneminde firmalara yardımcı olmak adına indirim ve teşvik paketleri düzenlemiştik. Bu çalışmamızı son dönemdeki gelişmelere istinaden yıl sonuna kadar uzatma akrarı aldık.

5 farklı destek ve teşvik paketi ile 6 farklı ürün ailesinde topladığımız yazılımlarımıza ulaşmak şimdi çok daha avantajlı ve kolay oldu. Farklı yüzde oranlarında indirimler şöyle; +1, +2, +3 ay EK Kullanım süreleri, +1, +2 ücretsiz Ek Kullanıcı, Vade farksız her kredi kartına 12 taksit, tamamı peşin ödenmesi durumunda + %5 ekstra nakit indirimi imkânı İle CHark, TOY, TAY, MES, PİR ve JobAnalytics çözümlerimizi 1,2 ve 3 yıllık (SaaS) lisanslama seçenekleriyle kullanabilirsiniz” dedi.

YSM ve PİR yazılım şirketleri kurucusu Bilgisayar Yüksek Mühendisi Sedat YAZICI, “Pandemi döneminde kolay ve online yönetimin, uzaktan kontrol ve denetimin önemi daha da öne çıkıyor. Evden çalışmanın, ofisten çok sahalara müşterilere gidememenin sonucu olarak Dijitalleşme ivmelenmesi arttı ve daha da artacak. Yıllara yayarak zamanla yapılacak işler, aylık hatta haftalık planlamalara indirilerek yapıldı bazı şirketlerde. Bu hızlı operasyonun başkahramanı ise yazılım çözümleri oldu. Yazılıma ayrılan bütçe pandemi döneminde ikiye katlandı ve bize gelen talepler de aynı oranda arttı. Biz de bu şekilde müşterilerimize destek verme kararı kalmıştık, bunun süresini de yıl sonuna kadar uzatarak bu desteklerle onların yanında olduğumuzu sizin vesilenizle bir kez daha duyurmuş olduk. Çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.