YSM, PİR ve JobAnalytics Yazılımları Kurucusu ve CEO’su Sedat YAZICI, EKOTÜRK TV Fintech Dünyası Programına Konuk Oldu

YSM ve PİR Yazılım Şirketler Grubu Pandemi Destekleri Yıl Sonuna Kadar Devam Ediyor
1 Ekim 2021
Harika Satışçının 10 Özelliği
11 Ağustos 2022
Hepsini göster

YSM, PİR ve JobAnalytics Yazılımları Kurucusu ve CEO’su Sedat YAZICI, EKOTÜRK TV Fintech Dünyası Programına Konuk Oldu

15 Nisan 2022 Cuma günü EKOTÜRK TV Fintech Dünyası programında Eren Can Umut’un konuğu olan Sedat YAZICI; YSM, PİR ve JOBANALYTICS yazılım çözümleri hakkında bilgi verdi.

E-Tahsilat, E-Banka ve E-Sigorta ürünleri ile fintech ve insuretech (finans ve sigorta teknolojileri) alanındaki çalışmaları ile bu üç ürün hakkında sorulan soruları yanıtlayarak özellikle KOBİ işletmelerinin ne tür kolaylıklar ve faydalar elde edeceğini detayları ile anlattı.

E-Banka çözümü hakkında detaylı bilgi için https://www.pircloud.com/pir-yazilim-e-banka-cozumunu-duyurdu/ BLOG yazımızı okuyabilirsiniz.

Programda ayrıca dijitalleşme, bulut yazılımları ve yerli üretim yazılımları hakkında değerlendirmelerde bulunan YAZICI; Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nda yürüttükleri AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Yerli ve Milli yazılımlar geliştiren şirketler grubu yazılım ihracatı ve uluslarasılaşma konularına da değindi.

FinTech Dünyası canlı yayın programını https://www.youtube.com/watch?v=KH_Ugvnqt94 linkinden izleyebilir, bildirimlerden haberdar olmak ve finansal teknolojiler, yazılım sektöründeki yeni gelişmeleri takip etmek için YouTube kanalımıza abone olabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.