YSM Bulut 2014 Yeni dönem Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme

Biz çoktaaan YSM.Bulut’a geçtik bile. Siz hala BULUT yazılım kullanmıyor musunuz?
21 Temmuz 2014
Santek fuarında YSM Yazılım’dan YAZILIM İHRACATI
30 Eylül 2014
Hepsini göster

YSM Bulut 2014 Yeni dönem Çalışmaları Hakkında Bilgilendirme

Değerli Müşterimiz, İşortağımız, İşArkadaşımız, Dostumuz  Merhaba,

Sizlerle bayram ertesi yavaş yavaş açılan ve Eylül ile birlikte son çeyrekte hızlanacağını düşündüğümüz pazardaki gelişmeler ve YSM’nin yeni konumlanması ile ilgili bazı paylaşımlarda bulunmak istedik.

Öncelikle geçmiş Ramazan Bayramınız mübarek olsun.

Yılın 2/3 ü bitti gibi.  Yeni LİSANSLAMA MODELİ çalışmamız tamamlanmıştır. Tamamen müşteriler ve işortaklarımızla oluşturduğumuz çok ciddi ve özenli çalışma sonucu elde edilmiştir. Yazılımlarımız gibi müşteri dostu, kullanıcı dostu bir fiyatlama olmuştur. Oldukça beğeni görmüştür. 1 Ağustos itibarıyla geçerlidir.  Faturalama 6,12,18,24,36 ay şeklinde yapılıyor ve Lisans fiyatlarımız KDV’den muafdır (sıfır KDV).  Fiyat nasıl hesaplanıyor?

Örnek Aylık Lisans Bedeli Lisans + Kullanıcı  = Modüllerin Lisans Bedeli (2 kullanıcı) + Ek Kullanıcı Bedeli
Örnek Fatura BedeliAylık Lisans Bedeli * Ay  + Eğitim/Danışmanlık/Hizmet Bedeli

 

Şirketiniz için en uygun çözümü öğrenmek ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için lütfen https://bulut.ysm.com.tr    sayfamızı ziyaret edin.  https://bulut.ysm.com.tr/order  linkine tıklayın, ücretsiz deneme fırsatını kaçırmayın.

Bildiğiniz üzere :

 • 2014 yılbaşından bu yana Yazılımlarımızı satmak yerine kiralıyoruz. Sloganımız “kiralayın, para bağlamayın”. 3.5 yıldır bulut pazarındayız ve YSMsuite ürün ailemiz ekim ayı itibarıyla 7 yaşını dolduruyor. Çözümlerimiz %100 web tabanlı olup;  cep telefonu, tablet, netbook, notebook ve PC’den kullanılıyor. Android, ios, windows, chrome, explorer, mozilla, safari,vb. farketmiyor.
 • Ağırlıklı olarak:
  • Ön Muhasebe ve CRM konseptli genel çözümlerimiz olan Bulut360 ürün ailesi ve
  • Niş bir pazar olan müteahhitlik sektörü için geliştirilmiş çok özel çözüm olan PİR ürün ailesi üzerinde ağırlıklı çalışıyoruz.
  • PİR ile ilgili ArenaPromec ve TSLcons desteğiyle çok yeni ve katma değeri yüksek rasyonel faydayı maksimize edecek yeni modüller geliyor. PİR sektöre özel ERP gibi oluyor.
  • Web sitelerimizde yapacağımız değişiklikler ve sosyal medya sayfalarımızda da bunları yansıtılacak.
 • Hizmet sektörü, Avukatlık sektörü ve Makine sektörü ile ilgili sektörel çözümlerimiz Eylül sonuna doğru piyasaya sürülmesi planlanıyor. Teşekkürler TE Danışmanlık.
 • Yine ana iş ortaklarımızdan BARKON ile geliştirdiğimiz Perakende Sektöründe Müşteri sadakat kartları uygulamamızın ( BulutRetail ) son testleri  tamamlanmak üzere. İlk pilot/beta müşterilerimize sunulacak. WincorNixdorf yazarkasalarını direkt bulut uygulamasına çevirdiğimiz ve müşteri puan uygulaması ana temalı bu projemiz özellikle yeni nesil yazarkasa yasal zorunluluğuyla birlikte iyi gelir getiren bulut ürünlerimizden bir olacağını düşünüyoruz. Teşekkürler Barkon.
 • Ayrıca Microsoft Bulut ürünleri ile ortak çözümler ve ortak pazarlama faaliyetleri de yürütüyor olacağız. Teşekkürler Microsoft.
 • E-dönüşüm projelerinde YSM olarak biz de varız ve son çeyrekte oldukça iddialı olacağız. E-fatura, e-defter, e-imza, KEP ve tüm diğer e-dönüşüm projeleri YSM.BULUT Felsefesi konseptine tamamen uygun çözümlerdir. Teşekkürler Türkkep, Bimsa, İzibiz, FIT,….
 • Eğitim videolarımız 120’yi aştı. Eğitim ve TeleDestek hizmetlerimiz için de Teknosor firması ile işortaklığına gittik. Bu hizmeti de en kaliteli verecek şekilde konumlandırmaya çalışıyoruz. Teşekkürler Teknosor.
 • Büyükşehirler, iller ve ilçelerde satış ve satış sonrası hizmet bayiliklerimiz devam ediyor. Ayrıca e-Fatura, e-Defter, KEP, vb. e-dönüşüm bayilikleri ile Microsoft Bulut bayilikleri de eklenecek.
 • Kısaca Cloud/Bulut denince akla ilk gelen isimlerden birinin YSM.BULUT olmasını arzu ediyor ve bu sebeple sizin için çok çalışıyoruz. Yardım ve desteklerinizi bekliyoruz.
 • YSM.Bulut HAVA’dan para kazanma fırsatıyla ayağınızı yerden kesiyor, sizi ve müşterilerinizi bulutlara taşıyoruz!
 • Belediyeler, Odalar, Dernekler ve Vakıflar için de yeni projelerimiz yolda.

“Müjde” ile noktalayalım bilgilendirmemizi.

 • İşNet/SoftTech/İşBankası, TürkKEP, Pay-to-Go, Vodafone, Turkcell, TTNET, DorukNet, IBM, BimSA, FIT, IziBiz, Isis, Logosoft, Casper, HayGroup ve görüştüğümüz Bazı Bankalar, Faktoring firmaları, Sigorta firmaları ……  gibi çözüm ortaklığı çalışmaları yürüttüğümüz şirketlerle başlatacağımız/tamamlayacağımız yeni portaller ve ortak geliştirilen projeleri de şimdiden müjdeliyor olalım,

 

 

Bu vesileyle bu ayın ve yeni sezonun şahsınız, şirketiniz ve ülke ekonomisi için iyi geçmesini temenni eder, sağlık, başarı ve mutluluklar dileriz.

Saygılarımızla
Sedat YAZICI, YSM Software, CEO  | ysm@ysm.com.tr  |  bulut@ysm.com.tr

We Keep it simple and super           Kolay ve Süper olmak için çalısıyoruz

Geniş portföy, iyi fiyat.  Kolay kullanılan ve öğrenilen, pratik, zaman ve para kazandıran yazılımlar YSM.Bulut’da.

Kurumsal Web Sitesihttp://www.YSM.com.tr
Kiralık Yazılımlarhttp://bulut.YSM.com.tr
Müteaahitler için PİRhttp://pir.YSM.com.tr
Tahsilat Çözümühttp://pay.YSM.com.tr
FaceBook Sayfasıhttp://www.facebook.com/YSMsoftware
Twitter Sayfasıhttp://www.twitter.com/YSMSoftware
LinkedIn Sayfasıhttp://tr.linkedin.com/pub/ysm-yazilim/3a/4a/332/tr
http://tr.linkedin.com/pub/sedat-yazici/35/b24/334
Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

  Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.