İş Bankası ve YSM Bulut Online İşletme Yazılımlarında İş Birliği Yaptı

Türkiye İş Bankası ve YSM Bulut Kampanyası
12 Eylül 2019
Gücümüz ve Farkımız
5 Mart 2020
Hepsini göster

İş Bankası ve YSM Bulut Online İşletme Yazılımlarında İş Birliği Yaptı

YSM Bulut ile İş Bankası’nın yaptığı iş birliği üzerine CHark, TOY ve TAY paketlerinde İş Bankası müşterilerine özel ilave 6 ay ücretsiz kullanım kampanyasına 7×24 Kocaeli‘de sayfasında yer verdi.

Türkiye’nin ilk online işletme yazılımları geliştiricilerinden YSM Bulut, İş Bankası ile yaptığı iş birliği ile CHark, TOY ve TAY paketlerini İş Bankası müşterilerine özel İLAVE 6 AY ÜCRETSİZ KULLANIM ve ilave %50 fazla ÜCRETSİZ HİZMET ALIMI fırsatları sunuyor.

Online İşletme Yazılımları hizmet sağlayıcısı YSM BULUT, İş Bankası ile Esnaf ve KOBİ ağırlıklı ticari segmentteki işletmeler için iş birliği yaptı. İş birliği kapsamında YSM BULUT paketleri İş Bankası müşterilerine özel ücretsiz olarak %50 fazla kullanım imkanıyla sunuluyor. Kullanıcılar, İşCep ve İş Bankası internet şubelerinden referans kodu alarak işlemlerini zaman ve mekan bağımsız yapabiliyorlar. Online başvuruların www.ysmbulut.com/order adresinden yapıldığı kampanya, 10 Kasım 2019’a kadar 60 günlük süreyle geçerli olacak.

Dijitalleşme Rüzgarı küçük-büyük tüm şirketleri dönüştürüyor.

YSM Yazılım Genel Müdürü Sedat YAZICI , “YSM BULUT Türkiye’nin ilk online işletme yazılımları platformlarından biridir. Şirketler sadece finansal verilere değil, onları doğrudan etkileyen satış ve satınalma verilerine, stok ve fatura/irsaliye bilgilerine, üretim veya pazarlama verilerine, insan kaynakları verilerine, proje verilerine, organizasyon verilerine, hatta şirket araçlarının maliyetleri de dahil işletme süreçleriyle ilgili diğer tüm işletme verilerine cep telefonundan bile anlık erişmek, yönetici özeti veya çok daha detaylı bir şekilde takip etmek istiyorlar artık.

Rekabet tek kişilik şahıs işletmesinden; mikro, küçük ve orta ölçekli KOBİ’ye ve hatta çok daha büyük işletmelere kadar her ölçekten şirketi bir yandan tehdit ederken bir yandan da yeni fırsatlar sunuyor. Bu fırsatları işletmelerimiz daha iyi değerlendirsin diye İş Bankası ile iş birliği yaparak bir kampanya hazırladık. Tek şart İş Bankasında bir hesabınız olması yoksa da en yakın şubede bir hesap açtırması. Sonra da CHark, TOY veya TAY yazılımlarımızdan kendine uygun bir paketi seçerek 12 aylık kullanmaya karar vermesi.+6 ay ücretsiz kullanım ve +%50 daha fazla eğitim veya danışmanlık da cabası.

YSM BULUT (SaaS – Yazılım Hizmeti) platformundaki yazılım ürünleri 7 gün 24 saat kullanıcılarına İŞNET alt yapı güvencesiyle hizmet vermektedir. Kullanıcılarımız bu güvenle onların işlerine göre hazırlanmış yazılım ürünlerimize İş Bankası müşterisi olma ayrıcalığıyla sahip oluyorlar. Tek yapmaları gereken İş Bankası internet bankacılığından referans kodu almak.” dedi.

Yazının orijinalini görüntülemek için tıklayınız.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.