YSM P2S Lojistik Yazılımı Batu International Logistics ile Lojistik Sektöründe

YSM Yazılım’dan 2 Yeni Ürün: P2S ve MES
1 Şubat 2017
Türkiye İş Bankası ve YSM Bulut Kampanyası
12 Eylül 2019
Hepsini göster

YSM P2S Lojistik Yazılımı Batu International Logistics ile Lojistik Sektöründe

2016 son çeyreğinde BATU şirketlerinden Batu International Logistics şirketinde kullanıma alınmak istendi ve çok kısa sürede de Lojistik sektörüne de uyarlandı. Batu Lojistik firmasında TURKCELL’in ve BATU’nun yönlendirmesiyle YSM gibi TURKCELL çözüm ortağı olan ODC firmasının mesajlaşma yazılımıyla da entegre edildi. Sn. Uğur DAL yönetimindeki ekip ile analitik ve fonksiyonel olarak çok güçlü ve çok ciddi işler yapan bir ürün haline getirildi.

Batu International Logistics Hakkında

Batu International Logistics , kurulduğu 2002 yılından bu yana tüm taşımacılık konularında uzman kadrosu ile yenilikçi çözümler sunuyor. Müşterilerine kara, deniz, hava ve demir yolu taşımacılığı, depo yönetimi, gümrükleme ve dış ticaret çözümleri sunan Batu International Logistics , altyapısı ve iletişim ağı, çevreye duyarlı yeşil lojistik anlayışı ve tam hizmet anlayışıyla başta Avrupa olmak üzere pek çok bölgede de yapılanmasını sürdürmeye devam ediyor.

Batu Lojistik olarak amacımız tam olarak çalışma verimliliğini arttırmaya yönelik ve doğru verinin doğru noktalardan toplanmasını sağlayarak iş akış kurgusunu otomatize etmeye dayanıyordu.

Bu sebeple YSM ile fikirlerimizi paylaştık ve kendilerinden ortaya çok verimli, geliştirmeye açık bir yazılım ürünü P2S Lojistik çıkmış oldu.

P2S Yazılımı Lojistik sektörümüze özelleştirildi.

P2S ile ne mi yapıyoruz? Bir çok tedarikçiden aynı hizmete dair talepleri P2S ile otomatize ettik ve fiyat tekliflerini sistemden raporlanabilir halde online olarak topluyoruz. Özelliklerine göre teklif edilen hizmet kalemlerini sınıflandırarak gelen tedarikçi tekliflerini değerlendiriyoruz ve uygun olanı sebebiyle birlikte seçiyor ve satın alma işlemini sözleşmesiyle birlikte hayata geçiriyoruz. Aldığımız tekliflere maliyetlerimizi de ilave ederek satış teklifi olarak müşterimize yönlendiriyoruz ve satış sözleşmesini de yine sistemden alarak satışı kapatıyoruz. Bu aradaki tüm tedarik ve satış süreç adımları dahil tüm operasyonlar online olarak YSM.BULUT platformu üzerinde yürüyor.

P2S Lojistik yazılımı ile hem tedarik süreçlerimizi hem de satış süreçlerimizi imzalanacak sözleşmelere kadar otomatize etmiş olduk. İzlenebilir, raporlanabilir, şeffaf ve verimli bir yönetim sistemi kurduk. Akıllı telefon ve tabletlerden bile işimizi online yönetebiliyoruz artık. Teşekkürler YSM.

Batu International Logistics, Uğur DAL

İletişim sayfamızdan (http://www.ysm.com.tr/iletisim/) iletişime geçebilir ya da demo talep sayfamızdan (https://www.ysmbulut.com/order/?utm_source=bulut/) ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.