YSM Yazılım’dan 2 Yeni Ürün: P2S ve MES

Sanayi 4.0 Hazırlık Çözümü de YSM.BULUT Yazılım Marketinde MES.360 Sanayi 4.0
29 Mart 2016
YSM P2S Lojistik Yazılımı Batu International Logistics ile Lojistik Sektöründe
13 Şubat 2017
Hepsini göster

YSM Yazılım’dan 2 Yeni Ürün: P2S ve MES

YSM Yazılım 2008 yılında Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nda KOBİ’lerin Dijitalleştirilmesi vizyonuyla kuruldu. YSM; 2017 yılının ilk çeyreğinde P2S ve MES.360 yazılımlarına özel lansman kampanyalarıyla pazara hızlı bir giriş yapacak. Bu ürünler sırasıyla:

  1. P2S Online Tedarik ve Satış Yönetimi Yazılımı
  2. MES.360 Online Üretim, Satınalma ve Stok Yönetimi Yazılımı

Her iki ürünümüzde çözüm getirdiği işletme süreçlerinin entegre (bütünleşik) yönetilmesi gereken tüm ihtiyaçlarını aynı yazılım içinde toplama özelliği ile öne çıkıyor. Bu da YSM kurucu ekibinin 26 yıllık yazılım tecrübesini yansıtıyor.

P2S ismi İngilizce Procurement-To-Sale kısaltması olup Türkçe Tedarikten-Satışa şeklinde kullanılmaktadır. P2S yazılımı adından da anlaşılacağı üzere tedarik/satınalma ve satışla ilgili süreçlerin tümünü içeren  uçtan uca bir çözümdür.

P2S başta zaman kazandırmak olmak üzere verimlilik artışı ve çok boyutlu analizlerle satın alma ve satış süreç yönetimini kolaylaştırmasıyla birlikte personelin efektif kullanımıyla maliyet düşüşüne ve gelir/kazanç artışına da  katkı sağlamaktadır.

Türkiye’nin lider bulut yazılım marketi YSM.BULUT portföyündeki P2S ürünü üç farklı paket ile kullanıcı başına aylık 111 TL’den başlayan fiyatlarla yıllık kiralama yani abonelik modeliyle KOBİ ve büyük ölçekli şirketlerin hizmetine sunuldu.

  1. P2S Ticari
  2. P2S Şantiye
  3. P2S Lojistik
Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.