İş Bankası ve YSM Bulut Online İşletme Yazılımlarında İş Birliği Yaptı
15 Ekim 2019
Eksiklerinizi Tamamlayalım
2 Nisan 2020
Hepsini göster

Gücümüz ve Farkımız

YSM ve PİR yazılımlarının gücü; iş süreçlerini, problemlerinin çözümüne yönelik taleplerini iyi bilen ve iyi tarif edebilen, dijital rekabette öne geçmek ve bu sebeple sürekli olarak yeni ürünler, paketler, modüller, ekranlar, raporlar geliştirmeye zorlayan bir müşteri profiline sahip olmasıdır.

  • Bizim YSM BULUT olarak gücümüz köklü sektörel tecrübelerimiz, iş ve süreç bilgimiz ve Türkiye’nin önde gelen teknoloji kadrosuna ve teknik alt yapısına sahip olmamızdır.
  • Farkımız, bilgi ve tecrübemizi, teknoloji ve müşteri talepleriyle en mükemmel şekilde sentezleyip, ölçek ve sektör bağımsız, son derece parametrik, kullanıcılarımız için yüksek UX ve UI deneyimi sunabilmek, sektörde birçok ilkleri yapmamız, trend olmadan önce birçok şeyi yapmış olmamız ve sürekli olarak ürün, süreç ve hizmet inovasyonlarının tümünde yenilikçi çıktılar üretebilmemizdir. Bunların yanı sıra ürettiğimiz yazılım ve hizmetleri hem Türkiye hem de Global pazarda pazarlamamız, 7 farklı dilde, 4 Merkez Bankası ile entegre lokalizasyon ve adaptasyon konusunda başarılı çıktılar elde etmemiz de farkımızın ve gücümüzün en büyük göstergesidir.

YSM BULUT Platformu şirketleri olan YSM ve PİR Yazılımları hakkında bilgi için adresimizi (https://bulut.ysm.com.tr) ziyaret edebilirsiniz.

Müşterilerimize ve iş ortaklarımıza ürün ve hizmetlerimizle en iyi şekilde fayda sağlayabilmek, dijital dönüşüm sürecinde gücümüzü ve farkımızı ortaya koyabilmek için çalışmaya devam ediyoruz.

Bizi web sitelerimizden ve sosyal medya sayfalarımızdan takip edebilirsiniz.

Youtube
Linkedin YSM Cloud
Linkedin YSM Yazılım
Linkedin PİR Cloud
Facebook

Saygılarımla

Sedat YAZICI
Bilgisayar Yük. Müh.
Kurucu, CEO

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.