Eksiklerinizi Tamamlayalım

Gücümüz ve Farkımız
5 Mart 2020
Her Yerden Buluta Bağlan
2 Nisan 2020
Hepsini göster

Eksiklerinizi Tamamlayalım

Her işin, sektörün kendine göre yönetilmesi gereken önemli süreçleri ve gereksinimleri vardır.

  • Peki ya sizin iş süreçleriniz neler?
  • Bu iş süreçlerinin gereksinimleri neler?
  • Işlerinizi, hayatnızı yazılım kullanarak kolaylaştırmaya çalışmak yerine, ya tam tersi, işinize veya sektörünüze uymayan, teknolojisi eski, her zaman ve her yerden kullanılamayan yazılımlarla daha da zorlaştırıyorsanız?

Bu tür durumlarda iş süreçlerinize uygun, tamamen modüler yapıda olan, tıpkı bir puzzle parçası gibi diğerinin eksiğini tamamlayan yazılımlar tercih edilmelidir.

Her iş sürecinizi içinde barındıracak ve kurulum gerektirmeden her cihazdan, her platformdan erişilebilir olursa elde edeceğiniz avantajlar kat kat artacaktır.

Sizi rekabette öne geçirecek, ekibinizi, malınızı ve hizmetninizi, paranızı, projenizi, kısaca işinizi kolaylaştıracak, evden, tatilden, her zaman ve her yerden kullanılabilecek bir yönetim sisteminiz, yazılımınız olsun istemez misiniz? Yeni döneme hazır olmayı, kazancını artırmaya hazır mısınız?

Biz hazır, ya siz? Biz varız, Ya siz?

Neye ihtiyacımız olduğunu bulduğumuza göre bu ihtiyacımızı nasıl karşılayacağımız bulmaya geldi sıra.

İşte tam bu noktada puzzle gibi istediğinizi ekleyip, sorunlarınızı çözebileceğiniz, yazılımı aramanıza gerek kalmadan Türkiye’nin Bulut Yazılım Marketi YSM Bulut  üzerinden kendinize uygun yazılım modüllerini seçebilir ya da en çok tercih edilen modüllerden oluşturduğumuz hazır paket ürünlerimizi de tercih edebilirsiniz.

CRM modülünden pazarlama modülüne, satınalmadan stok-depoya, hakedişten İK yönetime kadar pek çok alanda gelişmiş modüllerden size neler gerekli?

Gelişmiş analizlerle, dashboardlarda yer alan özet ekranlarımızla firmanızda fark yaratacak özelliklerin de keyfini çıkartın!

 

 

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.