Her Yerden Buluta Bağlan

Eksiklerinizi Tamamlayalım
2 Nisan 2020
Buz Dağının Altı Bambunun Kökleri
13 Nisan 2020
Hepsini göster

Her Yerden Buluta Bağlan

Birçok firma çeşitli sebeplerden dolayı lokalden çalışmak yerine uzaktan çalışmayı ya da evden çalışmayı tercih edebiliyor. Bu durum kimi zaman farklı lokasyonlarda bulunan çalışanlardan kimi zaman da afetlerden kaynaklı olabiliyor. Bu tür durumlarda aksama yaşamak istemeyen firmalar çoktan çalışmalarını buluta taşıyarak kendilerini güvenceye aldılar.

Peki ya sizin firmanız kendini güvenceye aldı mı? Hala geç değil! YSM Cloud ile iş süreçlerininizi dijitalleştirilebileceğinizi biliyor muydunuz?  Pek çok iş modülünü bünyesinde bulunduran YSM Cloud, kullandığı bulut sistemlerle her yerden her zaman çalışabilmenize olanak sağlar. Farklı lokasyonlardan çalışmakla ofisinizden çalışmak arasındaki farkı minimuma indirir. İş süreçlerinizin takibi kolaylaştırır.

 

Tek bir yazılımla her platformdan her işinizi yapabilmek sizce de yeterince iyi değil mi? Hadi o zaman herkesçe istenen her platformdan çalışabilmenin ve yazılımımızın getirdiği diğer avantajları inceleyelim.

  • Mesela bilgisayarınızın yanınızda olmadığı bir durumda bakmanız gereken veriler olabilir. Bu durumda kolaylıkla telefonunuzdan ekstra kurulum gerektirmeden bulut sistemimize ulaşabileceğinizi biliyor muydunuz?
  • Ya da iş süreçlerinizde neler oluyor diye incelemek istediğinizde ayrıntılı analiz raporlarına erişmenin bir tık uzağınızda olduğunu biliyor muydunuz?
  • Farklı iş süreçleriniz arasında kopukluk olmamasını sağlayıp daha mükemmel iş yönetimi sağlayabileceğinizi biliyor muydunuz?
  • Kurulum gerektirmeyen ve daima güncel yazılımlarla ne kadar fark yaratabileceğiniz biliyor musunuz?
  • İş süreçlerinizde bulunan, gözden kaçan kayıp/kaçak durumunu tespit edebileceğinizi biliyor musunuz?

Daha birçok önemli sürecin çözümü olan modüler yapılı yazılımlarımızla derdinizin dermanını bulun!

Bunlardan bir tanesine bile ihtiyacınız varsa daha fazla vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilir ve iş süreçlerini her zaman her yerden erişilebilir yapabilirsiniz.

Hemen kullanmaya başlayın, maaliyetlerinizi düşürün, daima güncel yazılımla fiziksel güncellemelerden kurtulun ve YSM Cloud ile her zaman güvende olun.
 

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.