Kirala, para bağlama : YSM yeni iş modeli

Artık birlikte para kazanma zamanı
4 Temmuz 2014
Biz çoktaaan YSM.Bulut’a geçtik bile. Siz hala BULUT yazılım kullanmıyor musunuz?
21 Temmuz 2014
Hepsini göster

Kirala, para bağlama : YSM yeni iş modeli

Ev, araba, işyeri, güvenlik hizmeti, danışman kiralıyorsunuz. Peki Yazılım ?

1996’dan beri müşterilerine hizmet veren YSM Software; YSM.Bulut markasıyla farklı ölçekteki işletmelere Şantiye, Proje, Finans, Üretim, CRM, vb. kurumsal yönetim yazılım çözümlerini çok uygun fiyatla ve üstelik “aylık kiralama”  modeliyle sunmaktadır. Temel motto : ”Kullanacaklarını seç ve kullandığın kadar öde. Kirala, para bağllama”

Kirala, para bağllama

YSM.Bulut piyasada iş süreçleriyle ilgili kapsamlı, kolay, her yerden erişebilir ve kullanışlı çözümleriyle iş geliştirme, yönetim ve kontrol kapasitenizi arttırmanıza yardımcı olur.

Pazarlama ve Satış süreçlerinizin verimliliğini arttırarak daha az harcama ile daha fazla iş yapmanıza olanak sağlar. Şantiye ve proje bazlı karlılık ve maliyet takipleriyle karmaşayı basitleştirir, yönetimi kolaylaştırır. Stok yönetimi, kayıp-kaçak, nakit akışı ve kontrolü ile ilgili hayatınızı kolaylaştırır.

YSM.Bulut mobil cihazlar, ağ veya  masaüstünüz ile erişebilir özellikle mobil cihaz erişimi ile müşteriyle birebir iletişimde olan ekipleri, projeleri, üretimleri, para akışlarını koordine  edebilir, ekiplerinizin sahada gerçek zamanlı olarak bilgisayara ihtiyaç olmadan akıllı telefonla sisteme erişimlerini sağlayabilirsiniz.

ysmbulut

Neden YSM.Bulut;

 • Ek Sunucu gerektirmeyen, lisans ve upgrade maliyeti olmayan,
 • Virüs vardı, çöktü, yeniden şifre alman gerekli gibi dertleri olmayan,
 • Personelin kolay uygum sağlayabildiği,
 • Çok kolay kullanılan ve öğrenilen,
 • Çok pratik, zaman ve Para kazandıran,
 • Telefondan dahi çalışan,
 • E-mail ve şifre ile tıpkı facebook gibi kullanılabilen,
 • 250 modül, 1700 ekran ile çok kapsamlı ama isteğe bağlı seçilebilen geniş portföy,
 • İyi fiyatlı, kullanıcı arttıkça yüksek maliyetli olmayan
 • Genel ve Sektörel yazılımlar…,

Hepsi YSM.Bulut sayfasında.  Sen de kazananlardan ol. https://bulut.ysm.com.tr/order  ile başla ve hemen kullan.

                                                                                  onlinetalep  musterigirisi

Yazılımda yeni bir  dönem

YSM; yazılımda engellerin ve problemlerin kalktığı yeni bir dönem başlatıyor. Kiralayın, para bağlamayın! Ticari yazılımlarımız, satış-crm yazılımlarımız, şantiye ve müteahhitlik yazılımlarımız artık kiralama modeliyle kullanımınıza sunuldu.

Verilerim güvende mi, hangi sıklıkla bilgilerimi yedeklemeliyim, sunucum yeterli mi, virüs ve çökme derdi olur mu, personelim kolay adapte olur mu diye endişelenmeyin. Yeni arayüzü ile kullanımı daha kolay ve bilgileriniz İş Bankası İşNet sunucularında YSM.Bulut servisi ile artık daha güvende.

parabulut

Kontrol her zaman ve her yerde sizde!

Üstelik yazılımlarımız mobil cihazlar ve iş süreçleriyle de uyumlu. İnternet bağlantısı olan her yerden, her cihazla kullanmak mümkün. Sosyal medya siteleri gibi e-mail ve şifre ile giriyorsunuz. Artık işiniz, ofisiniz, şantiyeniz, mağazanız; cebinizde, tabletinizde, bilgisayarınızda.

Türkiye’de bir ilk!

Türkiye’de bir ilk. Yönetici ekranıyla şirketinizi ilgilendiren kritik bilgilerin özeti tek tıkla ekranınızda. Satış kaçmıyor, tahsilatlar ve ödemeler kontrol altında, stoklar artık sorun değil.

Ücretsiz deneme fırsatı!

Sizde bu kolaylıklardan faydalanmak istemez misiniz?

Şirketiniz için en uygun çözümü bir de bizden dinleyin. Detaylı bilgi için lütfen https://bulut.ysm.com.tr  sayfamızı ziyaret edin. https://bulut.ysm.com.tr/order  linkine tıklayın, ücretsiz deneme fırsatını kaçırmayın.

Bayilik alma ve para kazanma fırsatı!

YSM geniş bir bayilik ağı kuruyor. Bayilikler verilmeye başlandı. Bayi, Ana Bayi ve diğer iş ortaklığı modelleri için lütfen irtibata geçiniz. İrtibat adresi : ysm@ysm.com.tr

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

  Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.