YSM BULUT yeni sayfası ve yeni yüzüyle yayında

e-Fatura kullanımı artıyor, YSM Bulut Çözümleri yaygınlaşıyor
28 Ekim 2014
YSM.BULUT ve BARKON stratejik ortaklığı ile AR-GE çalışmaları devam ediyor
10 Kasım 2014
Hepsini göster

YSM BULUT yeni sayfası ve yeni yüzüyle yayında

İŞ’inize Uygun yazılım çözümleri YSM.BULUT’ta. İŞ’inize Gelirse !

https://bulut.ysm.com.tr YSM Yazılım’ın yeni bulut stratejisi ile sizin için yenilendi.
Ağırlıklı olarak KOBİ işletmelerine yönelik çözümler üreten YSM; “Kirala, Para Bağlama” sloganıyla hayata geçirdiği BULUT YAZILIM KİRALAMA portalinin ara yüzünü ve içeriğini değiştirdi.
Müşterilerinden aldığı geri bildirimleri önemseyen ve buna göre iç ve dış süreçlerini yenileyen, alternatif dağıtım kanalları stratejisiyle müşteriye dokunma noktalarını gittikçe arttıran ve de geliştiren YSM; yeni mikro ürün siteleri ve portalleri ile de bu çalışmalarını müşterilerini de işin içine sokarak birlikte daha da interaktif hale getiriyor.
Siz de katkı vermek isterseniz lütfen bulut@ysm.com.tr den iletişime geçiniz.

bulut-haber-icin

YSM.Bulut Hikayesi

%100 web tabanlı %100 yerli, yaygın ve uygun fiyatlı bir yazılım çözümü üretmek amacıyla Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nda 2007 yılı Ekim ayında yolculuğa başladı. Önceleri YSM EVET sonrasında ise kapsam büyüdüğünden YSMsuite adıyla devam eden AR-GE süreci sonucunda uluslararası çapta bir ürün ailesine dönüştü. Türkçe ve İngilizce olarak başlayan çözüm Almanca, Fransızca, Rusça ve Arapça dillerine de çevrildi. 3 alfabede sola veya sağa dayalı olarak çalışabilmektedir.
YSMsuite 244 alt modül ve 64 ana modülden oluşmaktadır. YSM Suite ürünü kiralık olmayan çok kapsamlı ve çok büyük bir çözümdü. Şimdilik 1700+ fonksiyon (ekran/form/rapor) bulunmaktadır. Operasyonel çözümler YSM EVET ismiyle ve Yönetimsel Çözümler ise YSM MTB ismiyle sunulmaktaydı.

YSMsuite büyük çözümü adım-adım küçük parçalar halinde 2011 yılından beri buluta kiralık (SaaS) çözümü olarak taşınmaya devam etmektedir. O yıllarda Turkcell şirketlerinin pazardan 4 yıl öndesiniz dediği bir çözümdü. Bulut yazılım pazarı biraz daha ivmelendi. YSM hala pazarın bulut yazılım çözümlerinden biri. İlkleri yapan YSM, bulut (Cloud /SaaS) çözümlerinde de ilklerden oldu…
Uygun fiyatlı çözümlerden oluşan büyük YSMsuite ürün ailesi Yazılım ve Teknoloji erişimi, farkındalığı ve alım gücü kolaylaştırılarak YSM tarafından https://bulut.ysm.com.tr bulut portal platformuna taşınmaktadır.
YSMsuite YSM.BULUT ile tek noktadan N farklı çözümü tek faturada alınabilecek şekilde birleştirilip farklı ölçeklerdeki KOBİ işletmelerinin ödeyebileceği paket büyüklüklerine dönüştürüldü. Ara yüzleri ve navigasyonu ile de KOBİ’lerin çok kolay kullanabileceği hale getirildi.

Sahip olma maliyetini düşürmek, ilk seferinde büyük maliyetler ayırmak, kurulum, yedek, destek, donanım – yazılım – alt yapı maliyetleri yaptırmadan sistem kurmak isteyenler için ideal olan YSM.Bulut tam KOBİ işletmelerine göre.
Bulut içinde farklı modülleri gösteren görseliyle bunu hedefleyen YSM; SANTEK’14 fuarında bu konseptin ticari karşılığını aldı ve her ürününü maksimum derece de buluta taşıyarak gerek kendi bayileri, gerekse distribütörlerinin bayileriyle satış öncesi ve sonrası süreçlerini de daha yaygın ve daha erişilebilir bir seviyeye taşıdı.
YSM, müşteri ve bayileriyle birlikte YSM.Bulut’ta büyüyor.
Büyüme hikayemizde sizi de görmek istiyoruz…

YSM.Bulut Hangi Yenilikleri İçeriyor?

YSM BULUT online iş yönetimi çözümlerini SEKTÖREL ve GENEL olmak üzere ikiye ayırdı.
cozumler
İşe/Sektöre özel çözümleri diğer genel kullanıma yönelik çözümlerden ayırarak ve de sektörlerin alt sektörelerine de ayırarak farklı bir segmentasyona gitmiş oldu.
Bu kategorik ayırım stratejisi de “Müşteriye Daha Yakın Daha Kolay Olma” amacına hizmet içindir.
https://bulut.ysm.com.tr kolay ve anlaşılır bir görsellikle hazırlanan yenilenen ara yüzüyle KOBİ’lerin hizmetinde. Sizi de bekliyoruz. İster KOBİ ister BOİ, her şirketin ihtiyacı olan yazılımların kiralama adresi : YSM.BULUT…

Sektörel çözümlerimiz

PİR ve Diğer Sektörel çözümler olarak 2 alt kategoride sunulmaya başlandı.
PİR Yazılımı şu alt sektörlere hitap etmektedir: İnşaat Yap-Sat, İnşaat Taahhüt, Prefabrik Yapı, Hafif Çelik Yapı, Elektrik Taahhüt, Mekanik Taahhüt, Otomasyon, Mobilya Proje Kurulumu, OSGB, Peyzaj, Çelik Konstrüksiyon, Temizlik ve Güvenlik.
PİR öyle görünüyor ki başka alt sektörlerin de proje, maliyet, karlılık, hak ediş, iş programı, puantaj, nakit akışı, satış, üretim, İK, satınalma, fatura ve finans olmak üzere ihtiyaçlarını karşılamak üzere hedef kitle segmentini giderek daha da genişletecek.
PİR bu sektörlerde hizmet veren firmalar için kapsamlı iş çözümleri sunarak projelerinizi süresi içinde verimli ve karlı bir biçimde, pratik ve de kolay yönetmenizi sağlamak için tasarlanmıştır.
Siz de ‘İşin PİR’i olmak için şirketinizi PİR’e taşıyın “Bir Başlayın Pir başlayın!”
PİR dışındaki sektörel çözümlerimiz:
– Hukuk Bürosu yönetimi yazılımı ve tahsilat hızlandırma modülü olan Avukat.CRM,
– Ofiste iş yapıp müşteri bulmayan çalışan hizmet şirketlerinin satış ve muhasebe işlevlerini çok kolay görebileceği Hizmet.CRM,
– Sanayi siteleri ve OSB’lerdeki üretici şirketler makine ve teçhizat satan şirketler için Makine.CRM
– Perakende sektöründeki market ve satış noktalarının kullanımına özel hazırlanmış, müşteri sadakat kartlarıyla alış-verişi canlandıran, raporları ve grafikleriyle işin sahiplerinin hayatını kolaylaştıran BulutRETAIL

Genel çözümlerimiz

YSM.Bulut.Genel.Çözümleri ile şimdi sektör ve ölçek bağımsız her işletmeye; daha kolay, daha kapsayıcı ve zaman/mekan bağımsızlığı sağlayan, mobiliteyi maksimize eden özellikleriyle içerik olarak çok daha güçlendi. Ürün çeşitliliği ve hedef pazarları daha güçlü bir ürün gamı oluşturuldu, yenileriyle çok daha da güçlendi.
Veri girişi yapan kullanıcıdan, özet veya detaylı rapor ve grafiklerle analizler yapmak isteyen üt düzey yönetici ve patronlara kadar herkese hitap eden çözümlere İnsan Kaynakları (İK), Kalite ve Müşteri Memnuniyet süreçlerini içeren modülleri de eklendi. Ürünlerini adım-adım buluta taşıma stratejisinin bir meyvesi daha hazır.
Bulutta İK ve Bulutta Kalite (ISO 9000, ISO 10002) artık KOBİ’ler için erişilebilir lisans fiyatları ve eğitim/danışmanlık faaliyetleriyle KOBİ’lerin hizmetinde.

Yenilikler Tek tuşla.

buttons
Tek tuşla Eğitim, Demo, Kullanım ve Ödeme süreçlerimiz hizmetinizde.
1, 6, 12, 24 ve 36 aylık olarak kiralanabilen Bulut (Cloud, SaaS) yazılım modülleri ve http://pay.ysm.com.tr adresinden her kredi kartına 9 taksitle sunuluyor.
Şirketinizi yönetmenin en kolay yolu YSM.BULUT’ta.
Düşük lisans maliyeti ve ücretsiz eğitim YSM.Bulut’ta : https://bulut.ysm.com.tr/video
Dönemsel kampanya fırsatlarını kaçırmayınız.
Gelin şirketinizi BULUT’a taşıyalım, işlerinizi akılcı çözümlerle geliştirelim.

HERŞEYİN ÇÖZÜMÜ YSM.BULUT’ta.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.