Kendinize de Şirketinize de İyi Bakın!

YSM ve PİR Çözümleri Olarak Rakiplerimizden Temel Farkımız
5 Mayıs 2020
VUCA Dönemi Hayalinizdeki Şirket İçin Bir Şans mı?
5 Mayıs 2020
Hepsini göster

Kendinize de Şirketinize de İyi Bakın!

Zor günleri fırsata çevirmek elimizde!

Bugünlerde yapacağınız çalışmalar, kuracağınız sistemler ve alt yapılar; ilk fırsatta sizin için bir ivme sağlayacak ve rakiplerinizden öne geçeceksiniz.Bir yandan kitap okuyup, bilgilendirici videolar izleyebilir, yetkinliklerimizi daha da geliştirebilirken; aynısını şirketimiz için de yapabiliriz.

Şirketimizi daha iyi yönetmek, maliyetleri azaltıp, karlılıkla birlikte, kontrolü ve verimliliği artırmak için yazılım ve süreç takip sistemleri kurabilir, personelimizi online eğitimlerle daha iyi seviyelere çıkartabiliriz. Yönetim sistemlerinde uzman, online yazılımda öncü YSM ve PiR yazılım şirketlerimizle sizlerin her zaman yanındayız. Bugün de,Yarın da…

Yapacağınız yatırımlarda bu döneme özel “Yıllık Al, Aylık Öde” felsefesiyle kredi kartınıza, üstelik vade farkı da ödetmeden 12 taksit imkanı sunmaya başlıyoruz. Kredi kartına gerek yok, ben tümünü nakit öderim derseniz de ayrıca %10 da nakit indirimi de sunacağız. Bir katkıda bizden olsun, ödemelerinizi aylara yayın, yazılımla kurduğunuz sistemle kazanırken ödeyin.

Ön Muhasebe, Satış, CRM, İnsan Kaynakları, İş Değerleme, Ücret Yönetimi, Üretim Yönetimi, Servis Yönetimi, Proje/Şantiye Yönetimi, hangi alanda yazılım ihtiyacınız varsa; bize ulaşmak için https://bulut.ysm.com.tr/ sayfamızdan bilgilerinizi iletmeniz kafi.

Evde kalın, Sağlıkla Kalın!
Kendinize de, Şirketinize de İyi Bakın!

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.