YSM ve PİR Çözümleri Olarak Rakiplerimizden Temel Farkımız

Yeni Müdürünüz Bizden, Hayat Eve Sığar!
27 Nisan 2020
Kendinize de Şirketinize de İyi Bakın!
5 Mayıs 2020
Hepsini göster

YSM ve PİR Çözümleri Olarak Rakiplerimizden Temel Farkımız

Şirketler neye ihtiyacı var o an onu ararlar program olarak. O an onu çözmek isterler. Bu günü kurtaran bir yaklaşımdır. Esasen yakın geleceği kurtarmak, hatta süreklilik olmalıdır şirket yönetici ve patronlarının görevi. Ancak insan doğası hep kısa vadeye göre hareket eder, çünkü bilinçaltı öyle çalışır. Başarı da bilinçaltına göre(yani Maslow Piramidi 1-2 seviyesine göre değil) bilinçli bir şekilde hareket edenlerindir. Büyüyen şirketlerin temel tavrı da duyguları bilen(EQ) ve aklı’da duyguların önüne koyan(IQ) planlı, programlı ve bilinçli çalışan, takipçi ve aksiyon alan şirketlerin yönetim tavrı budur.

YSM BULUT çözümleri sadece yazılım değil aynı zamanda bir firmanın tüm paydaşlarının da entegre olduğu büyük bir platform’dur.
YSM BULUT Platformu bu şekilde algılanması gereken bir ekosistemdir, büyüme de yol arkadaşınız, kader arkadaşınızdır.

Tümü %100 online olan Ön Muhasebe, CRM(Satış, Pazarlama), e-Mutabakat, Online Tahsilat, İnsan Kaynakları, Üretim, Proje Yönetimi, Taşeron Yönetimi, Bütçe Yönetimi, Hedef Yönetimi, Risk Yönetimi, Müşteri Şikayetleri, DÖF vb. kurumsallaşmayla ilgili çok profesyonel çözümlerin de içinde olduğu her büyüklükteki firmaya yetecek çözümlerin olduğu büyük bir iş ve proje yönetim platformu olmamızda yatıyor temel farkımız.

Kısaca her ihtiyaç için ayrı bir program değil, ihtiyacın olan programlarla başlayıp iş büyüdükçe de başka programa pek ihtiyacın olmadığı all-in-one(her şey dahil) olan büyük bir platform’dur. Şirket büyüklüğünüz fark etmiyor bizim için. Küçük esnaflıkla başlayıp, zamanla ilinizde, bölgenizde, ülkenizde, bölge ülkelerde, globalde adım-adım büyüyen şirketten şirketlere grubuna ve holdinge de dönüşseniz CHARK ve PİR başta olmak üzere tüm YSM BULUT çözümleri ölçeklenebilir yapınıza uygun olacağından emin olacağınız, 7 farklı dilde ve çok kolay öğrenilebilen ve kullanılabilen dev bir yazılım çözüm platformuyuz.

Bizi böyle bilirseniz ve böyle tavsiye ederseniz çok makbule geçecektir.
Kendinize ve şirketinize çok iyi bakın. Sağlıcakla kalın.

Saygılarımla,
SEDAT YAZICI
YSM BULUT Platformu Kurucusu

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.