YSM & PİR Ürünleriyle Nasıl Kazanırım?

YSM Cloud & PİR Cloud ile Siz Neredeyseniz, İşiniz Orada!
1 Şubat 2021
İş Ortakları Aranmaktadır, Bayilikler Verilecektir
25 Şubat 2021
Hepsini göster

YSM & PİR Ürünleriyle Nasıl Kazanırım?

YSM Bulut, PİR Bulut ve JobAnalytics online iş çözümleriyle işinizi her yerden kolayca yönetebilirsiniz.

Online İş Yazılımlarımız artık beşi değil, altısı bir yerde.
Her biri ayrı mücevher, her biri ayrı kıymette.

İş ortaklığı ağımıza katılarak;

 • Size yeni satış kanalları açabilir,
 • Ürün portföyünüzü genişletebilir,
 • Mevcut müşterilerinize yeni bir şey daha sunabilir ve cironuzu artırabilir,
 • Yeni müşterilerinize yeni bir şey daha sunabilir ve cironuzu daha da artırabilir.

Kısaca hem müşteri sayısında hem de ciro artışında yeni bir döneme adıma atabilirsiniz.

“Elmasa kömür muamelesi yapmayalım” demişti bir iş ortağımız. “İkisinde de karbon var, ama elmas çok daha değerli, ben YSM ve PİR ürünlerini böyle görüyorum, en son çıkan JobAnalytics de öyle.”

Biz de diyoruz ki hangi ürünümüze asılsanız Türkiye’de veya yurt dışında ciddi kazanç sağlayabilirsiniz.

 • Bu 6 ana ürün paketini Voleybol takımı gibi 6 kişilik bir takım olarak düşünün.
 • Yılın 2 ayı sadece 1 ürünle ilgilenseniz sadece ve sadece o ürüne odaklansanız başka bir ürün satmasanız çok ciddi mesafe alırsınız.
 • Hangi 2 ay olacağını da mevsimsel etkisini de düşünerek kendinizce güzel bir karar verebilirsiniz.
  • Sonraki 2 ay diğer ürün derken 2 ay x 6 = 12 ayda ciddi gelir elde edersiniz.
  • Sizin dışınızda 1 elemanınızı sadece YSM & PİR ürünlerine ayırsanız parası da çıkar, para da kazandırır.
  • 2 eleman ayırsanız daha da fazla olur, bu sefer yıllık yenilemelerin keyfini sürersiniz.
  • 2 kişi her biri 3 üründen sorumlu bir ekip olur ve kar maksimizasyonunu yakalarsınız.
  • 2 eleman + 1 de siz çok süper bir üçlü olursunuz ve aylık değerlendirme toplantılarımızda diğer bayiler içinde şov yaparsınız.

Gelin birlikte ürünlerimize kısa-kısa bir göz atalım, içerik ve katma değerleri hakkında sizleri bilgilendirelim;

PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu

www.PirCloud.com

PİR Türkiye’nin inşaatçılara yönelik olarak 2010 yılında geliştirilmeye başlanmış ilk online şantiye yazılımıdır. Zamanla şantiye, üretim, hizmet ve enerji sektörlerine özel uyarlamalarla işini proje/şantiye bazlı yapan 4 ana segmentin tüm alt sektörlerine yönelik olarak geliştirilmeye devam etmektedir.

Türkiye’de ve yurt dışındaki proje/şantiye lokasyonlarından şirket merkezine veri akışını dijitalleştirerek cep telefonundan şirket ve proje yönetimini sağlıyor ve çok kolaylaştırıyor.

PİR, şirket merkezindeki ana iş süreçlerini, proje/şantiye saha süreçleriyle entegre eden, 360 derece yönetimi esas alan holistik bakış açısıyla sizin de yönetmenizi kolaylaştırabilir. Tüm projelerinize ve iş süreçlerinize PİR sayesinde tam hakim olabilir, kontrol altına alabilir, maliyet azaltma ve gelir artırma ile şirket ve proje karlılıklarını artırabilirsiniz.

Süreç entegrasyonları ve ticari/ERP program entegrasyonları, verilen eğitim ve implementasyon (devreye alma) hizmetleriyle de bütünleşince şirketinizin kurumsallaşmasına, dijital dönüşümüne, zihinsel ve sistemsel dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Web sitemizin paketler sayfasında da PİR Temel Paket ile birlikte birçok ek modül alabilirsiniz. Kullanıcı şirketin bütçe ve ekip yapısına uygun fiyatlandırma yapılabilmektedir.


CHark Online İşletme Yazılımları

www.CHark.ysm.com.tr

CHark Ön Muhasebe, CHark CRM, CHark 360 olarak 3 farklı paket seçeneği olan CHark yazılımızla Ön Muhasebe ve CRM süreçleriniz için ihtiyacınız olan çözüme kavuşabilirsiniz.

Web sitemizde de göreceğiniz üzere bu 3 paket dışında Satınalma, Servis, Üretim, Kalite, Stratejik Yönetim, e-Dönüşüm ve uygulamalı danışmanlık hizmetleri dahil birçok çözümü de KOBİ Bulut ERP olarak da değerlendirilen CHark ile kullanabilirsiniz.

İstenirse ticari/ERP program entegrasyonları, verilen eğitim ve implementasyon (devreye alma) hizmetleriyle de bütünleşince şirketinizin kurumsallaşmasına, dijital dönüşümüne, zihinsel ve sistemsel dönüşümüne CHark ile önemli katkı sağlıyoruz.


JAN Online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi Yazılımı

www.JobAnalytics.com.tr

İnsan kaynakları alanında hızlı, esnek ve etkin biçimde yönetim sağlayan JobAnalytics (JAN) İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri günümüz koşullarına hızla ayak uydurabilmenizi sağlar.

Ayrıca JAN e-Valuation çözümü ile şirket içinde ücret dengesi ve ücret eşitliliğinin sağlanmasında, işlerin/pozisyonların maaşlarını belirlemesinde en etkin çözüm olarak karşımıza çıkmakta.

JAN e-Valuation İş Değerleme ve Ücret Simülasyonları, Pazar Ücret Verisi, Ücret Grafikleri ve Ücret Yönetimi gibi birçok paket ve modülü de ürünle birlikte sunulan yazılımların yanı sıra Uygulamalı Rehberlik ve Danışmanlık hizmetleri ile birlikte yüksek kalitede, tamamen personel sayısına göre ölçeklenebilen, modüllere göre seçilerek alınabilen, Bordro ve İK paketleriyle entegre olabilen veya dışarıdan Excel ile verilerin aktarılabildiği tam bir ücret çözümü olarak sunulmaktadır.


TOY Online Salon ve Organizasyon Yönetimi

www.toy.ysm.com.tr

TOY ile etkinlik, davet ve organizasyon kayıtlarınızı tutarak organizasyon maliyet, teklif, sözleşme ve karlılık takibi işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Web sitemizde ürün detaylarını ve fiyatlarını, sahip olma maliyetini görebileceğiniz 2 seçenekli bir çözümdür. 1 salon/mekan için fiyat verilmiştir. +1 her salon için de yarı fiyat uygulanmaktadır.

Ayrıca salonmekan.com portalıyla da istenirse entegre çalışabilecek olan tüm salon ve mekan sahipleri pazarlama, satış hatta tahsilat süreçlerini portaldan yapabilir. Portaldan alınan teklif ve siparişleri TOY tarafında yöneterek ve ajanda takibi yaparak aynı gün ve saatte organizasyon düzenleme talihsizliğinden ve sıkıntısından kurtulacak ve cep telefonunuzdan bile salonda/mekanda olmadan dahi müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.


TAY Online Ticari Araç Yönetim Programı

www.tay.ysm.com.tr

TAY ile şirket öz mal ve kiralık araçlarınıza ait maliyet hesaplarını, sefer, yakıt, muayene, bakım, lastik, sigorta, ceza vb. araç işlemlerinizi kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

İster öz mal ister kiralık olsun, bir araç bir asgari ücretli personel kadar maliyete mal olduğundan ve de diğer kalemlerinde detay bazda, hatta proje bazında da takip gerektirdiğinden çok önemli bir online çözümdür TAY.

Web sitemizde ürün detaylarını ve fiyatlarını, sahip olma maliyetini görebileceğiniz, araç sayısına göre fiyatlandırılabilen bir çözümdür.


P2S Online Tedarik ve Satış Yönetimi Yazılımı

www.p2s.ysm.com.tr

P2S Online Tedarik ve Satış Yönetimi yazılımı, satın alma ve satış süreçlerinizde verimliliğinizi arttıracak şekilde tasarlanmış olup satın alma ve satış süreçlerinize tam hakimiyet kurmanıza olanak sağlar.

P2S hem genel hem de sektörel çözüm olarak kullanabilirsiniz. Örneğin komisyon bazlı (forwarding) yapan bir Lojistik firması iseniz size de özel P2S paketi kullanabilirsiniz.

Şantiyecisiniz veya proje bazlı çalışan başka bir sektördesiniz, PİR de almak istemiyorsunuz, sadece satınalma çözümü arıyorsanız P2S kullanabilirsiniz.

Ticaret yapan yani al-sat yapan bir işletmesiniz P2S satınalma modülüyle en uygun maliyette satın alabilir, tek tuşla üzerine kar koyup, istediğiniz vade ile satış siparişine dönüştürerek de hızlı bir şekilde müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Web sitemizde ürün detaylarını ve fiyatlarını bulabilir, sorularınız veya ihtiyaçlarınız için bizimle temasa geçebilirsiniz.


YSM Cloud & PİR Cloud ürünlerinin satışını yapıp, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermek ve bizimle beraber siz de kazanmak ister misiniz?

Sen de iş ortaklığı ağımıza katıl, sen de kazan!

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

  Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.