İş Ortakları Aranmaktadır, Bayilikler Verilecektir

YSM & PİR Ürünleriyle Nasıl Kazanırım?
5 Şubat 2021
Milyoner Gibi Düşünmek
26 Şubat 2021
Hepsini göster

İş Ortakları Aranmaktadır, Bayilikler Verilecektir

Ürünlerimizi bulunduğu ülke, bölge ve ilde temsil edecek İş Ortakları aranmaktadır. Bayilikler verilecektir.
Bayi/Partner kanalımıza katılmak size ve ekibinize adım-adım hayal ettiğiniz sabit ve tekrarlanan geliri kazandıracaktır.
Bol ve bereketli kazançlar dileriz.

YSM Bulut Online İş Yazılımları Platformu;

YSM Software
ve
PİR Software
şirketlerinin ürünlerinin sunulduğu online alt yapıdır.

İş Ortaklığı Silver ve Gold partner olmak üzere iki ana kategoride sınıflandırılmıştır. Satış ve eğitim hakkı Silver partner, buna ilaveten implementasyon hakkı ise Gold partner statüsündeki iş ortaklığını ifade eder.

Siz de Ön Muhasebe, CRM, Satınalma, Üretim, Kalite, Proje/Şantiye, İnsan Kaynakları, vb. alanlarda süreç ve yazılım bilgisine sahipseniz, iş ortağı ağımızda (partner network) yer alabilirsiniz.

Partner adaylarımız önce ürün-ürün sertifikasyonunu tamamlayacaklar. Sonra yetkilendirildikleri ürünlerle ilgili bizden yönlendirilen ve kendi buldukları müşterilerle işlerini büyütecekler.

İş/Süreç bilgime ve yazılım kültürüme güveniyorum diyorsanız aşağıdaki linke tüm bilgileri eksiksiz iletiniz.

Gelin birlikte ürünlerimize kısa-kısa bir göz atalım, içerik ve katma değerleri hakkında sizleri bilgilendirelim;

PİR Online Proje ve İş Yönetim Platformu

www.PirCloud.com

PİR Türkiye’nin inşaatçılara yönelik olarak 2010 yılında geliştirilmeye başlanmış ilk online şantiye yazılımıdır. Zamanla şantiye, üretim, hizmet ve enerji sektörlerine özel uyarlamalarla işini proje/şantiye bazlı yapan 4 ana segmentin tüm alt sektörlerine yönelik olarak geliştirilmeye devam etmektedir.

Türkiye’de ve yurt dışındaki proje/şantiye lokasyonlarından şirket merkezine veri akışını dijitalleştirerek cep telefonundan şirket ve proje yönetimini sağlıyor ve çok kolaylaştırıyor.

PİR, şirket merkezindeki ana iş süreçlerini, proje/şantiye saha süreçleriyle entegre eden, 360 derece yönetimi esas alan holistik bakış açısıyla sizin de yönetmenizi kolaylaştırabilir. Tüm projelerinize ve iş süreçlerinize PİR sayesinde tam hakim olabilir, kontrol altına alabilir, maliyet azaltma ve gelir artırma ile şirket ve proje karlılıklarını artırabilirsiniz.

Süreç entegrasyonları ve ticari/ERP program entegrasyonları, verilen eğitim ve implementasyon (devreye alma) hizmetleriyle de bütünleşince şirketinizin kurumsallaşmasına, dijital dönüşümüne, zihinsel ve sistemsel dönüşümüne katkı sağlıyoruz.

Web sitemizin paketler sayfasında da PİR Temel Paket ile birlikte birçok ek modül alabilirsiniz. Kullanıcı şirketin bütçe ve ekip yapısına uygun fiyatlandırma yapılabilmektedir.


CHark Online İşletme Yazılımları

www.CHark.ysm.com.tr

CHark Ön Muhasebe, CHark CRM, CHark 360 olarak 3 farklı paket seçeneği olan CHark yazılımızla Ön Muhasebe ve CRM süreçleriniz için ihtiyacınız olan çözüme kavuşabilirsiniz.

Web sitemizde de göreceğiniz üzere bu 3 paket dışında Satınalma, Servis, Üretim, Kalite, Stratejik Yönetim, e-Dönüşüm ve uygulamalı danışmanlık hizmetleri dahil birçok çözümü de KOBİ Bulut ERP olarak da değerlendirilen CHark ile kullanabilirsiniz.

İstenirse ticari/ERP program entegrasyonları, verilen eğitim ve implementasyon (devreye alma) hizmetleriyle de bütünleşince şirketinizin kurumsallaşmasına, dijital dönüşümüne, zihinsel ve sistemsel dönüşümüne CHark ile önemli katkı sağlıyoruz.


JAN Online İş Değerleme ve Ücret Yönetimi Yazılımı

www.JobAnalytics.com.tr

İnsan kaynakları alanında hızlı, esnek ve etkin biçimde yönetim sağlayan JobAnalytics (JAN) İnsan Kaynakları Yönetim Sistemleri günümüz koşullarına hızla ayak uydurabilmenizi sağlar.

Ayrıca JAN e-Valuation çözümü ile şirket içinde ücret dengesi ve ücret eşitliliğinin sağlanmasında, işlerin/pozisyonların maaşlarını belirlemesinde en etkin çözüm olarak karşımıza çıkmakta.

JAN e-Valuation İş Değerleme ve Ücret Simülasyonları, Pazar Ücret Verisi, Ücret Grafikleri ve Ücret Yönetimi gibi birçok paket ve modülü de ürünle birlikte sunulan yazılımların yanı sıra Uygulamalı Rehberlik ve Danışmanlık hizmetleri ile birlikte yüksek kalitede, tamamen personel sayısına göre ölçeklenebilen, modüllere göre seçilerek alınabilen, Bordro ve İK paketleriyle entegre olabilen veya dışarıdan Excel ile verilerin aktarılabildiği tam bir ücret çözümü olarak sunulmaktadır.


TOY Online Salon ve Organizasyon Yönetimi

www.toy.ysm.com.tr

TOY ile etkinlik, davet ve organizasyon kayıtlarınızı tutarak organizasyon maliyet, teklif, sözleşme ve karlılık takibi işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Düğün, nişan, sünnet, toplantı, vb. tüm organizasyonlarınıza ve davetlerinize ait Rezervasyon, Teklif ve Siparişlerinizi TOY ile yönetebilirsiniz. Ajanda kullanmaya, Excel kullanmaya son!

TOY ile her şey elinizin altında, avcunuzun içinde!

TOY ile aynı salon için aynı gün ve saatte organizasyon çakışması probleminden kurtulacaksınız. Her an her yerden cep telefonuyla bile mekanda olmadan dahi müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

TOY ile Kasa, Banka, Stok takibi yapabilecek, müşteri veya organizasyon bazında borç-alacak takibi yapabilecek, maliyet ve kar yönetimi ile en genelden en ince detaya kadar her şeyi kontrol edebilirsiniz.


TAY Online Ticari Araç Yönetim Programı

www.tay.ysm.com.tr

TAY ile şirket öz mal ve kiralık araçlarınıza ait maliyet hesaplarını, sefer, yakıt, muayene, bakım, lastik, sigorta, ceza vb. araç işlemlerinizi kayıt altına alarak kolayca yönetebilirsiniz.

TAY, ister öz mal ister kiralık olsun, bir araç bir asgari ücretli personel kadar maliyete mal olduğundan ve diğer kalemlerinde detay bazda, hatta proje bazında da takip gerektirdiğinden çok önemli bir online çözümdür.

TAY araç sayısına göre fiyatlandırılabilen bir çözümdür.


P2S Online Tedarik ve Satış Yönetimi Yazılımı

www.p2s.ysm.com.tr

P2S Online Tedarik ve Satış Yönetimi Yazılımı, satınalma ve satış süreçlerinizde verimliliğinizi arttıracak şekilde tasarlanmış olup satınalma ve satış süreçlerinize tam hakimiyet kurmanıza olanak sağlar.

P2S‘i hem genel hem de sektörel çözüm olarak kullanabilirsiniz. Örneğin komisyon bazlı (forwarding) yapan bir Lojistik firması iseniz size özel P2S paketi kullanabilirsiniz.

Şantiyeciyseniz veya proje bazlı çalışan başka bir sektördeyseniz, aynı zamanda PİR kadar kapsamlı bir yazılım istemiyorsanız, sadece satınalma çözümü arıyorsanız P2S kullanabilirsiniz.

Ticaret yapan yani al-sat yapan bir işletme iseniz P2S satınalma modülüyle en uygun maliyette satın alabilir, tek tuşla üzerine kar koyup, istediğiniz vade ile satış siparişine dönüştürerek hızlı bir şekilde müşterilerinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.


YSM Cloud & PİR Cloud ürünlerinin satışını yapıp, eğitim ve danışmanlık hizmetlerini vermek ve bizimle beraber siz de kazanmak ister misiniz?

Sen de iş ortaklığı ağımıza katıl, sen de kazan!

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.