YSM & PİR Şirketleri e-Bülten

YSM & PİR Şirketleri e-Bülten

YSM’nin yeni ürünü > JOB ANALYTICS

Job Analytics, İş Mimarisi’nin Geleceği’nin Big Data (Büyük Veri) üzerine kurulacağı gerçeğinden yola çıkarak İş ve İnsan Kaynakları Yönetimi alanında dijital çözümlerin ve iyi uygulama örneklerinin bir araya getirilerek oluşturulmuş, işleri ve süreçleri kolaylıkla yönetilebileceği bir platformu kullanıcılarına sunmaktadır.

www.JobAnalytics.com.tr

PİR’in yeni ürünü > PİR BASIC

PİR Basic ile proje bütçenizin, finans ve nakit akışınızın, faturalarınızın, stok ve depo işlemlerinizin takibini kolaylıkla yapabileceksiniz.PİR’in ön muhasebe, proje takib i ve bütçe kontrollerini yapabileceğiniz başlangıç paketidir.

www.PirCloud.com/pirbasic

ŞİRKET ARAÇLARI YÖNETİMİ > TAY

TAY ile şirketinizin sahip olduğu ya da kiraladığı araç ve iş makinelerinin; sefer kayıtları, yakıt maliyetleri, muayene, bakım, lastik, sigorta, ceza, kiralama vb. birçok gelir ve gideri tek bir noktadan yönetebilir ve anında da cep telefonlarından dahi rapor ekranlarını görüntüleyebilirsiniz.

TAY.ysm.com.tr

TEDARİK ve SATIŞ YÖNETİMİ > P2S

P2S ile satın alma talep, teklif, sipariş süreçlerinizin takibi ve satış fırsat, teklif ve siparişlerinizin takibinin yanı sıra teklif kıyaslama, müşterilerinizi ve tedarikçilerinizi sınıflandırma, tedarikçi değerlendirme ve geçmişteki teklif ve siparişlerinizin kayıtlarını görüntüleyebilme, sözleşme yönetimi gibi tüm gerekli fonksiyonları kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

P2S.ysm.com.tr

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.