YSM Bulut Yazılımları İle Tahsilatlar Dijitalleşti

Yıllık Hedef Yönetimi Günlük Gelir Hedefinden Geçer
7 Ocak 2021
YSMCloud Software ve PirCloud Software Para Dergisinde
26 Ocak 2021
Hepsini göster

YSM Bulut Yazılımları İle Tahsilatlar Dijitalleşti

Türkiye’nin ilk online kurumsal iş yazılımları platformlarından olan YSM BULUT Platformu; sunduğu bulut tabanlı Online/SaaS yazılım çözümleri ile iş süreçlerini maksimum düzeyde kolaylaştırıyor, yalın ve kolay yönetim sağlıyor.

Hızlı dijitalleşmeyi ve mobil şirkete dönüşümü kolaylaştırıyor, mekan bağımsız çalışma imkanları ile birlikte ulaşımdan, zamandan ve maliyetten maksimum tasarruf sağlıyor.

YSM BULUT Platformu bulut tabanlı yazılım çözümleri ile özellikle de pandemi sürecinde tüm işi evden de kontrol etme ve yönetim imkanı sağlaması ile de öne çıkıyor. YSM BULUT online iş yazılımları ile sadece iş süreçleri değil iş yapma alışkanlıkları da hızla dijitalleşmeye devam ediyor.

2007’de “YSMsuite” projesi olarak başlayan ve 2009 yılında bulut mimariye -cloud-based, SaaS- ve iş modelline geçen YSM Yazılım; 2010 yılında “YSM BULUT Platformu” ile yazılım sektöründe ilklerden birine imza attı.

Ana ve alt iş süreçlerinin sık kullanılanlarından başlayarak operasyonel işlerden stratejik yönetime kadar bir çok SaaS çözümü geliştirdi ve bunları yıllık lisans ve hizmet paketleriyle birlikte sunmaya başladı.

Ürün çeşitliliği ve hizmet ettiği hedef kitle genişliğiyle Türkiye’nin en kapsamlı e-iş çözümlerinden ve şirketlerinden biri haline geldi. YSM BULUT Platformu bünyesindeki YSM, PİR ve JobAnalytics yazılım çözümlerine 2.5 milyon Euro AR-GE yatırımı gerçekleştirdi.

YSM Online İş Yazılımları ile “Online Tahsilat” yapmak artık çok KOLAY

Müşterilerin borç bakiyesi kayıtlarından herhangi birine tıklayarak “Tahsilat” talebini oluşturarak, alacaklarınızı kolayca tahsil edebilirsiniz. İster sadece tek bir işlemin isterseniz de toplu olarak tüm işlemlerin bakiyesini tahsil edebilirsiniz.

YSM Online İş Yazılımları ile “Online Tahsilat” yaparken zamandan tasarruf edebilir, tüm tahsilatlarınızı “tek bir noktadan” kolayca yönetebilirsiniz! İster bankanızın isterseniz de çalıştığınız tahsilat (sanal pos) şirketiyle anlaştığınız günde banka hesabınızda görebilir ve YSM çözümleriyle nakit akışınızı hızlandırabilirsiniz.

YSM Yazılım Kurucusu Yüksek Bilgisayar Mühendisi Sedat YAZICI sözlerini şöyle sürdürdü:

“YSM YAZILIM olarak 2007 yılından beri Kocaeli Üniversitesi Teknoparkı’nda “Online İş Yazılımları” kurumsal yazılım çözümleri geliştirmekteyiz. ArtWin.Net ismiyle 2000’lerde başlayan hikayemiz, daha sonra KOÜ Teknopark’a geçerek YSM Yazılım ismiyle devam etti.

2018’de YSM’den ayrılarak PİR Yazılım kuruldu ve muhtemelen de 2021’de de PİR gibi YSM’den ayırarak “JobAnalytics” ismi ile diğer bir şirketimizi de kurmayı planlıyoruz.

Ön Muhasebe, CRM, Üretim, MES, FINTECH ve diğer Bulut Yazılım Çözümleri ile Türkiye’nin öncü bilişim firmalarından biriyiz. İşletmelerin devamlılığı için Tahsilat, CRM – Müşteri İlişkileri Yönetimi, Muhasebe, Proje – Bütçe Yönetimi ve Satın Alma en önemli süreçlerindendir.

YSM Bulut Programlarıyla bu işlemlerin en önemlilerinden biri olan “nakit” girdisinin akışını sağlayarak, şirketin can damarlarını canlı tutan “Online Tahsilat”larınızı yapmak artık çok kolay. YSM Online İş Yazılımları ile, borç takibini kolayca yapabilir, alacaklarınızı kolayca tahsil edebilirsiniz.

Çoğu zaman işletmeler bu süreçlerini yönetmek için farklı farklı yazılımlar kullanmakta, işini yönetmekte ve kontrol etmekte zorlanmaktadırlar.

Bu süreçleri yönetmek üzere “en efektif” ve maliyet avantajı ile “en ideal” çözümleri YSM Yazılım olarak sunuyoruz., YSM’nin “CHark Online İşletme Yazılımları” ile işlere en uygun çözümler ve ödeme yöntemiyle tüm bu süreçleri “tek bir noktadan” kolayca yönetebilme imkanı sağlıyoruz.

KOÜ Teknopark’ta ArtWin.Net ve YSM bünyesinde geliştirdiğimiz e-ticaret yazılımları ve CMS çözümlerine zamanla müşteri ihtiyaçlarına paralel olarak bankaların sanal pos yazılımlarını entegre ederek başladığımız e-Tahsilat çözümlerine 2011’de “PAYU” entegrasyonunu da ekledik.

2013 yılından beri YSM Bulut Platformu içindeki yazılım paketlerinin ön muhasebe ve finans modülleriyle entegre “Online Tahsilat” çözümleri sunmaya devam ediyoruz. YSM’den 2018’de spin-off yöntemiyle ayrılan PİR Yazılım’ın finans ve ön muhasebe çözümlerinde de e-Tahsilat modülü dijital servisler olarak yer alıyor.

2017’de İş Bankası ve “Asseco” ile işbirliği yaparak yazılımları içinden İş Bankası Sanal POS ve ÖKC başvurusu da almaya başladık. 2018’de “PAYPAL” entegrasyonu ile İsviçre’ye bir sigorta (insuretech) projesi gerçekleştirdik ve PAYNET sanal pos entegrasyonunu da tamamladık.

2019 son çeyreğinde İş Bankası KOBİ Bankacılığı müşterilerine özel YSM ve PİR şirketleri ürünleri için 2 kampanya da düzenlendi. İnternet bankacılığından referans kodu alarak gelen avantajlı YSM ve PİR ürünü kullanmak isteyen İş Bankası müşterilerine değerli fırsatlar sunuldu.” dedi.

“YSM PAY” ile “FINTECH” uygulamalarına ENTEGRE olmak çok KOLAY

“Tahsilatı yapılmamış hiçbir satış tamamlanmamıştır.” diyen sektör duayeni YSM Yazılım Kurucusu Yüksek Mühendis Sedat YAZICI, “Bu sözü çokça duymuşsunuzdur. İnternet teknolojilerinin gelişmesi “FinTech” kısaltmasıyla meşhur olan Finansal Teknolojiler alanında online çözümler doğmasını sağladı.

Sektörde birçok alanda öncü olan YSM’de 2011 yılında Online Tahsilat çözümünü geliştirdi. 2011 sonunda PAYU ödeme kuruluşu şirketi ile yaptık ve bu iş birliğiyle “YSM PAY” çözümünü ürettik. Bu çözümümüz ile yazılım içinden de müşterilerinizden tahsilat yapabilirsiniz. Fatura ve Cari Hesap modülleriyle tahsilat yaptırarak Kasa, Banka ve Cari entegrasyonu otomatik yapılmaktadır.

Firma olarak entegre olmak istediğiniz ve yaygın kullanımı olan bir e-Ödeme şirketi varsa bizden aldığınız ilgili YSM Yazılım paketiyle de entegre edebilmekteyiz. YSM Online İş Yazılımları için hazırlanan online eğitim videoları ve dokümanlarını inceleyip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Telefon ve e-posta aracılığıyla sorularınızı sorabilir, destek alabilirsiniz. Ayrıca firmanıza özel birebir eğitim ve danışmanlık hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz” diye konuştu.

YSM PAY ile Online Tahsilat süreci nasıl işliyor:

YSM Online İş Yazılımları ile Online Tahsilat :

Cari kayıtlarından Tahsilat talebini oluşturursunuz,
Firma yetkilisine E-posta ya da SMS bildirimi ile ödeme formu gider,
Karşı taraf ödemesini Online yapar,
Ödeme başarı ile gerçekleştikten sonra sisteme işlenir ve bakiyeden otomatik düşer.

Kaynak: https://www.avmtrend.com/bilisimteknoloji/ysm-bulut-yazilimlari-ile-tahsilatlar-dijitallesti_5689
Haberle ilgili diğer yayınlar:

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.