Yeni Yıl ve Ben, Şirketim, Ailem, Ülkem

Pandemi Döneminde YSM Bulut’tan 5 Farklı Teşvik ve Destek Paketi
30 Ekim 2020
Yıllık Hedef Yönetimi Günlük Gelir Hedefinden Geçer
7 Ocak 2021
Hepsini göster

Yeni Yıl ve Ben, Şirketim, Ailem, Ülkem

Bir yıl bitiyor ve yarın yeni bir yıla girmiş olacağız.

Bana, sana, ailelerimize ve ülkemize çok daha hayırlı ve güzel bir yıl olması dileklerimle. Daha sağlıklı ve daha huzurlu bir yıl olsun tüm insanlığa.

Biliyor musun? Geleceğine sen mi yoksa alışkanlıkların mı karar veriyor?

Alışkanlıklarımız geleceğimizi belirler. Kimse bir gecede başarılı veya başarısız olmaz. Alışkanlıklarınızı değiştirin. Kendinizi değiştirmiş olursunuz.

Kendi SWOT analizinizi yapın. Şirketinizin SWOT analizi yoksa hemen yapın.

Tehditlerinizi zayıflatın. Zayıf yönleriniz geliştirilecek alanlarınızdır, onları güçlendirin.

Güçlü yönlerinizi daha güçlendirmek çok önemli bu tür zamanlarda. Güçlü yönlerinizi kullanarak fırsatlarınızı değerlendiririn ve amaçlarınızı gerçekleştirmeye çalışın bu yeni yılda. Bu amaçlara ulaşmak için hedefler belirleyin yeni yıl için. Bu hedefleri tutturmak için küçük projeler ve yapılacaklar listesi yapın.

Kendi polivalans tablonuzu yapın. Yani başarınız için gerekli konuları alt alta yazın. 0, 1, 2, 3, 4 şeklinde puan verin onlara. 4×4’lük iseniz o konuda 4 puan verin. Hiç yetkinliğiniz yoksa 0 puan verin kendinize. Olması gereken puanımıza ulaşmak için kaç puan aldığınıza bakın ve buna göre de yeni yıl puanlarınızı gözden geçirin.

Başarılı, varlıklı ve de sağlıklı bir yıl olsun yeni yılımız.

Yeni yılınız kişisel, kurumsal ve dijital dönüşümünüzü ve gelişiminizi sürdürdüğünüz, ileriye taşıdığınız bir yıl olsun.

YSM, PİR ve JobAnalytics yani YSM BULUT ailesindeki tüm müşterilerimize, tedarikçilerimize ve bayilerimize daha iyi bir yıl diliyorum.

Saygılarımla,
SEDAT YAZICI

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.