Corona ve İş Dünyasında Paradigma Değişimi

Buz Dağının Altı Bambunun Kökleri
13 Nisan 2020
Şirketler Liderlerine Göre İşler
16 Nisan 2020
Hepsini göster

Corona ve İş Dünyasında Paradigma Değişimi

Corona (VUCA) dönemi kurumsal iş dünyasında ve bireysel hayatımızda önemli paradigma değişimlerine sebep olurken; Nakit Akışı ve Online İş ve Proje yönetimini öne çıkarmış, Ekip Yönetiminin, Finans ve İnsan Kaynağının değerini tüm iş insanlarına çok iyi öğretmiş, algı ve farkındalığı çok yükseltmiş, işleri ve projeleri teknolojik yönetmenin değerinin paha biçilmez olduğunu bir kez daha göstermiştir.

Algı ve Paradigma değişince sonuçlar da değişir. Kural budur.

İş ve Yönetim yazılımları yapan, Türkiye’nin ilk online işletme yazılımlarını geliştiren bir AR-GE şirketi olarak; dijital dönüşümü kurumsal dönüşümle sentezleyerek firmalara Danışmanlık da yapan bir ekip olarak yıllarca çok zorlandık. Son 1 ayda bize gelen başvurular, ek talepler hep bu yönde.

Bir musibet bin nasihatten evladır misali, Corona illeti iş dünyası için yıllardır anlatmaya çalıştığımız şeyleri çok kolaylaştırdı.

Herkes her şeyin kıymetini çok daha iyi anladı iş dünyasında ve özel hayatlarında.

Bir an önce bu musibetten kurtulmak dileğiyle.

Kendinize ve Şirketinize iyi bakın. Coronasız, online yönetim keyfinin yaşanacağı güzel günleri en kısa zamanda görmek dileğiyle.

Bu yazıyı faydalı bulduysanız, daha fazla kişiye ulaşması için paylaşır mısınız?

    Covid-19 Salgını nedeniyle toplantı, eğitim, satış ve sunumlarımızı online uzaktan yapmaktayız. Online sunum için alttaki formu doldurun, yetkililerimiz sunum detayı için sizinle iletişime geçecektir.